تور بلغارستان هتل 4ستاره هالیدی پارک

0

اگر قصد خرید تور خارجی با قیمت مناسب را دارید سفر به بلغارستان در جنوب شرقی اروپا را از دست ندهید. قیمت تور بلغارستان از حدود 1میلیون 800هزار تومان با رزرو هتل در ساحل شنهای طلایی آغاز می شود و تا 4میلیون تومان هم می رسد. اما مطمئن باشید اگر به دنبال استراحت در سواحل رویایی هستید بهترین انتخاب شما می تواند همین سفر به بلغارستان باشد. یکی از هتلهای مناسب برای شما هتل 4ستاره ی هالیدی پارک در ساحل شنهای طلایی است.

تور بلغارستان هتل هالیدی پارک

تور بلغارستان هتل هالیدی پارک

معرفی هتل 4ستاره هالیدی پارک

هتل هالیدی پارک یک اقامتگاه شیک و نسبتا ارزانی در ساحل شنهای طلایی نزدیک شهر توریستی وارنا است.اگر بخواهیم به قیمت تور بلغارستان با رزرو این هتل اشاره کنیم باید گفت برای اقامت 7شب و 8 روز با نوع خدماتBB تنها 1میلیون 895هزار تومان  است .هتلی با خدمات BB  تنها وعده ی صبحانه را به صورت رایگان ارائه می دهد.این هزینه مربوط به اتاق دو تخته است و برای رزرو اتاق یک تخته باید کمی بیشتر یعنی 2میلیون 200هزار تومان هزینه کنید(این قیمت مربوط به زمان ارسال مطلب است).اما هر چه باشد هزینه ای که پرداخت می کنید به سفر به اروپا و استراحت در سواحل رویایی دریای سیاه می ارزد.همچنین فضای دل انگیزی که هتل در اختیار شما قرار می دهد ارزش پرداخت این هزینه را دارد.
یکی دیگر از دلایل رزرو این هتل نزدیکی آن به شهر وارنا است.به علاوه ایستگاه اتوبوس مرکزی در نزدیکی هتل دسترسی به نقاط مختلف وارنا را راحت می کند.از طرفی هم پیرامون هتل باغهای سرسبز اقامت در هتل را با آرامش و لذت بیشتری همراه می کند.

همانطور که اشاره شد هتل از فضاهای ساده اما شیکی برخوردار است تا شما احساس خوشایندی را تجربه کنید.دکوراسیون اتاقها ساده اما دلچسب است که با پنجره با چشم انداز زیبا از استخر و باغهای اطراف و امکاناتی مانند تلویزیون ، سیستم تهویه ی مطبوع،میزکار، مبلمان و تخت خوابهای راحت، حمامهای مجهز اقامت را با آرامش همراه می کنند.

تور بلغارستان هتل هالیدی پارک

تور بلغارستان هتل هالیدی پارک

هتل امکانات تفریحی دیگری مانند زمین بازی کودکان، میز پینگ پنگ و تجهیزات بازی دارت، مرکز بدنسازی ، ماساژ،استخر روباز، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم و سولاریوم را برای رفاه حال مهمانان ارائه می دهد.برای آسایش بیشتر امکاناتی نظیر خدمات نظافت ، لباسشویی و خشکشویی،آرایشگاه،خدمات صرف صبحانه در اتاق ، صرافی و کرایه اتومبیل را به امکانات فوق العاده ی هتل اضافه کنید و از اقامت خود در سواحل طلایی نهایت لذت را ببرید.

برای خرید بهترین تورهای بلغارستان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.parmistravel.com/tour/%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%a8%d9%84%d8%ba%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86/

اشتراک:

نظرات بسته اند