تور بلغارستان هتل 4ستاره سنترال ساحل شنهای طلایی

0

با گرم تر شدن هوا سفر به شهرهای ساحلی رونق بیشتری می گیرد.اگر بخواهید پا را فراتر از سواحل شمالی کشور بگذارید سواحل مدیترانه اولین انتخاب شما هستند،اما بلغارستان هم مقصد گردشگری نسبتا ارزانی به حساب می آید.با خرید تور بلغارستان به اروپا سفر می کنید و با رزرو هتل در سواحل رویایی می توانید به یادماندنی ترین خاطرات را ثبت کنید.
یکی از شهرهای توریستی بلغارستان شهر ساحلی وارنا است که در پست”شهر ساحلی وارنا بلغارستان“درباره آن نوشتیم.حال به معرفی یکی از هتلهای زیبای وارنا واقع در ساحل شنهای طلایی می پردازیم:

تور بلغارستان هتل سنترال ساحل شنهای طلایی

تور بلغارستان هتل سنترال ساحل شنهای طلایی

معرفی هتل 4ستاره سنترال در ساحل شنهای طلایی

بلغارستان در بخش شرقی دارای سواحل بسیار زیبایی است که با مشرف شدن به کوههای سرسبز بسیار جذاب شده اند.معروف ترین ساحل بلغارستان در 17کیلومتری شمال شهر وارنا ساحل شنهای طلایی است که به دلیل داشتن شنهایی به رنگ طلایی این عنوان را از آن خود کرده است.این منطقه علاوه بر سواحل رویایی دارای زیباترین هتلها و آپارتمانها در میان بافت سرسبز است که بسیار مورد استقبال گردشگران تور بلغارستان قرار گرفته اند.هتل 4ستاره سنترال از جمله هتلهای ساحل شنهای طلایی است که از قیمت مناسبی برخوردار است.
به ارزانی هتل اشاره کردیم که باید بگوییم هزینه ی رزرو هتل از 150هزار تومان آغاز می شود اما نزدیکی به ساحل اقامت را بسیار ارزشمند می کند.در مقابل هتل سنترال با قیمت مناسبی که دارد فضای شیک و تمیزی را در کنار امکانات مناسب به گردشگران ارائه می دهد.موقعیت هتل به دلیل قرار گیری در ساحل شنهای طلایی و مشرف بودن به جنگلهای سرسبز بسیار مناسب است.گردشگران از پنجره ی اتاقها چشم انداز خیره کننده ای از دریا و جنگل و ساحل طلایی تماشا خواهند کرد.
اتاقها با دکوراسیون ساده از فضایی کلاسیک برخوردار هستند. تخت خوابهای چوبی به رنگ قهوه ای از جمله عناصر کلاسیک به کاربرده شده در تزئین اتاقها هستند.در فضای دلباز اتاقها مکان مناسب برای نشستن و تماشای تلویزیون قرار داده اند.هتل دارای حمام خصوصی مجهز به وان و دیگر امکانات نیز است.

تور بلغارستان هتل سنترال ساحل شنهای طلایی

تور بلغارستان هتل سنترال ساحل شنهای طلایی

در هتل سنترال یک  استخر کوچک روباز و سونا هم برای گردشگران فراهم است.در رستوران هتل هم صبحانه،ناهار،شام بسته به پکیجی که خریداری می کنید به صورت رایگان ارائه می شود.

تور بلغارستان هتل سنترال ساحل شنهای طلایی

تور بلغارستان هتل سنترال ساحل شنهای طلایی

اشتراک:

نظرات بسته اند