تور برزیل سفر به سرزمین سبز

0

برزیل را همه با تیم ملی فوتبال این کشور و کارناوالهای رقص و شادی آن می شناسند. اما برزیل فرای همه ی اینها کشوری با طبیعت خیره کننده است که گردشگران ماجرا جو را از سراسر دنیا به این کشور آمریکای جنوبی می کشاند.

ایرانیان نیز چند سالی است این کشور لاتین سرگرم کننده و خوش منظره را  هدف تور گردشگری خود کرده اند. البته بیشتر از ایران ثروتمندان می توانند شانس سفر به این نقطه ی زیبا در زمین را داشته باشند، چراکه هزینه ی تور برزیل نوروز 96 تنها 8میلیون تومان است که گواه این ادعا است.

تور برزیل تندیس مسیح ریودوژانیرو

تور برزیل تندیس مسیح ریودوژانیرو

برسیم به کشور زیبای برزیل و جذابیتهای آن که برای ما تنها دیدن تصاویر خیره کننده اش می ماند.این کشور وسیع در آمریکای جنوبی شرقی ترین کشور این قاره به حساب می آید و بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور در آمریکای جنوبی است.

پایتخت آن شهر برازیلیا است و زبان رسمی مردمانش پرتغالی است.برزیل محدوده ی وسیعی از سواحل شرقی آمریکای جنوبی را به خود اختصاص داده است و این موضوع طبیعت سبز و بکری را برای این کشور رقم زده است که عمده ترین علت سفر گردشگران به این کشور است. آب و هوا و منابع طبیعی غنی برزیل این کشور را از دیگر کشورها متمایز کرده‌است.

تور برزیل طبیعت خیره کننده

تور برزیل طبیعت خیره کننده

تور برزیل طبیعت خیره کننده

تور برزیل طبیعت خیره کننده

اما در کل برزیل از تنوع آب و هوایی بسیاری برخوردار است که بخش بزرگی از آن گرمسیری و پوشیده از جنگلهای بارانی آمازون است.کشور برزیل دارای پنج آب و هوای گرمسیری در مرکز، کوهستانی، نیمه خشک در شمال شرقی، استوایی در شمال و معتدل در جنوب است که طبیعت و جذابیتهای متفاوتی را برای این کشور رقم می زنند.
عمده تری جاذبه‌های گردشگری و توریستی برزیل در شهر سائو پائولو سرزمین باران ،بزرگترین شهر برزیل دیده می شود. این شهر بزرگترین و ثروتمندترین شهر در نیم کره ی جنوبی آمریکای لاتین، و دهمین شهر ثروتمند دنیاست. آب و هوای این شهر، حاره‌ای و گرمسیر است و مشابه سیدنی و لس آنجلس است.

از مشخصه‌های منحصر به فرد این شهر باید به طرز زندگی جالب ساکنان و البته رستورانهای بین‌المللی و بومیِ فوق‌العاده برای تمام ذائقه‌ها اشاره کرد که سائو پائولو را به یکی از پرطرفدارترین شهرهای دنیا برای رزرو هتل و گردشگری تبدیل کرده است.

تور برزیل سائوپائولو

تور برزیل سائوپائولو

اشتراک:

نظرات بسته اند