تور برزیل جواز ورود به سرزمین الماس!

3

جستو جو برای یافتن طلا و الماس از گذشته های دور مرسوم بوده. مردم تمام نقاط جهان یافتن الماس یا طلا را بهترین اتفاق در زندگی میدانند. شاید نام فلات الماس به گوشتان خورده باشد. فلاتی که طلا و الماس را بدون کندن زمین میتوان یافت!

در واقع فلات الماس نام منطقه ای از خاک برزیل است و دلیل نام گذاری آن هم این است که در رود خانه های این ناحیه طلا و الماس یافت میشود. و در گذشته مردم این ناحیه بیشتر به شغل استخراج طلا و الماس مشغول بوده اند.

اما اکنون این منطقه به پارک ملی تبدیل شده و از آن محافظت میشود. این پارک با نام Chapada Diamantina شناخته میشود.

پارک ملی طلایی برزیل در استان باهیا (Bahia) واقع شده است. استانی که ساحل معروف سالوادور را دارد!

پارک ملی Chapada Diamantina از نظر تنوع گیاهی و جانوری، بسیار متنوع‌تر از آن چیزی است که از یک منطقه‌ حفاظت‌شده‌ دولتی انتظار دارید.

پارک ملی Chapada Diamantina

پارک ملی Chapada Diamantina

دره‌ها و غارهای متعدد این پارک ملی، مکان بسیار مناسبی برای کمپ و استقرار چند روزه یا چند ساعته هستند که علاوه بر رایگان بودن، نیاز به مجوزهای خاص هم ندارند.

وجود پرتگاه ها و صخره های بلند همچنین دره های عمیق در فلات الماس ماجراجویان زیادی را از همه دنیا جذب میکند. شما هم اگر ماجراجویید با تور برزیل مرداد 96 خود را به پارک ملی Chapada Diamantina برسانید. و از هر لحظه بودن در این ناحیه لذت ببرید. اگر کمی سر بزیر باشید شاید الماس هم یافتید!

اگر در زمان سفر به فلات الماس گروه های فیلم برداری را دیدید اصلا تعجب نکنید. همواره معروفترین مستند ها در این ناحیه فیلم برداری شده اند.

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. چقدر رویاییه فقط میتونم تو مستندا همچین جاییو ببینم کو پول آخه!

  2. یاد فیلمای قدیمی افتادم که مردم آمریکای جنوبی را به بردگی میگرفتن واسه استخراج الماس و طلا از رودخانه

  3. واقعا برزیل اینقدر سرسبزه؟ حتی رنگ سبزش با سبزای ما فرق داره