تور استانبول و جزایر رویایی پرنس

0

استانبول یکی از مقاصد اصلی گردشگری در کشور ترکیه به حساب می آید.این شهر باستانی ترکیه با طبیعت و مناظر چشم نواز تنگه ی بسفر و آثار باستانی متعدد گردشگران را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. از این رو تورهای استانبول در بیشتر فصول سال پررونق هستند،در فصل تابستان برای بهره بردن از سواحل زیبای دریای مرمره و در زمستان برای بازدید از مساجد و آثار تاریخی متعدد و خرید از فروشگاههای این شهر گردشگران از سراسر دنیا راهی این شهر زیبا می شوند.

گردشگران با رزرو هتلهای زیبا و متنوع این شهر از اقامت خود لذت بیشتری را نصیب خود می کنند. هتلهای استانبول با تنوع و کیفیت عالی پذیرای انبوهی گردشگر از سراسر دنیا هستند.اما از دیگر جذابیتهای سفر با تور استانبول  باید به جزایر رویایی پرنس اشاره کرد.اکثر گردشگران با هدف بازدید از این جزایر خود را به استانبول می رسانند.

تور استانبول جزایر پرنس

تور استانبول جزایر پرنس

جزایر رویایی پرنس در استانبول

جزایر پرنس در بخش آسیایی استانبول در دریای مرمره واقع شده اند و از طبیعت و سواحل بسیار زیبایی برای گردشگری برخوردار هستند.جزایر پرنس از 9جزیره تشکیل شده اند که 4مورد آنها نظامی، 2مورد خصوصی و 4مورد دیگر عمومی و برای بازدید گردشگران فراهم هستند. از سواحل استانبول تا نزدیکترین جزیره ی تفریحی حدود 1ساعت با کشتی فاصله است.اما خود مسیر هم بسیار زیبا است و سوار بر کشتی می توان از مناظر زیبای دریای مرمره لذت برد و عکاسی کرد.جزایر پرنس با طبیعت زیبا و بکر چون پرنسسی زیباروی در میان دریای مرمره هستند.
کینالی آدا و بیوک آدا دو جزیره ی محبوب در میان گردشگران هستند که عمدتا گردشگران استانبول از این جزایر بازدید می کنند.روزانه به طور منظم کشتیهایی به سمت این جزایر حرکت می کنند و گردشگران را برای تفریح راهی جزیره می کنند.از تفریحات جزیره گشت با درشکه و تماشای مناظر چشم نواز جزیره است.در جزیره گردشگران به تفریحات دریایی قایق سواری شنا و آفتاب گیری می پردازند.

تور استانبول جزایر پرنس

تور استانبول جزایر پرنس

تور استانبول جزایر پرنس

تور استانبول جزایر پرنس

اشتراک:

نظرات بسته اند