تور استانبول نوروز 97 | هتل لیبرتی

0

هتل لیبرتی یک هتل سه ستاره و تقریبا در زمره ی هتل های ارزان قیمتی ست که در تور استانبول زمستان 96 می توانید برای رزور و اقامت انتخاب نمایید.
هتل لیبرتی همان طور که گفتیم یک هتل سه ستاره در شهر استانبول است و قرار گرفتن آن در منطقه ی مارمارای شهر برای گردشگران بسیار جذاب می نماید. زیرا از این جا تا بازار بزرگ استانبول ظرف مدت چند دقیقه پیاده روی خواهید رسید.
هتل لیبرتی را نمی توان یک هتل لوکس و با امکانات رفاهی چندانی دانست ولی با توجه به قیمت ارزان و منطقه ی ایده آلی که هتل در آن قرار گرفته، معمولا توریست های ایرانی آمار خوبی از رزرو این هتل بر جای می گذارند.

هتل لیبرتی استانبول

هتل لیبرتی استانبول

معرفی هتل لیبرتی استانبول

اگر بخواهید در سفر به ترکیه از فرودگاه بین المللی استانبول با ترانسفر فرودگاهی به هتل لیبرتی منتقل شوید، امکان آن وجود خواهد داشت البته باید هزینه ی این ترانسفر را جداگانه بپردازید. در واقع نیازی به این کار نخواهد بود. زیرا معادل همان هزینه ای که بخواهید برای هزینه ی ترانسفر فرودگاهی خود هتل بپردازید، تاکسی های فرودگاهی نیز با هزینه ای مشابه شما را به هتل محل اقامتتان خواهند رساند.
ساعت ورود و خروج این هتل به ترتیب 2 بعد از ظه رو 12 ظهر بوده و دقت داشته باشید، سفر خود را طوری تنظیم نمایید که با این ساعات ورود و خروج به مشکلی برخورد نکنید.
در این هتل مانند بسیاری از هتل های امروزی، اتاق های پاک و بدون سیگار در نظر گرفته شده و البته منطقه ای هم برای افراد سیگاری که همچنان اصرار به سیگار کشیدن دارند، اختصاص داده شده است.
خدمات لباسشویی، خشکشویی، اتوکش و واکس کفش نیز توسط هتل سه ستاره ی لیبرتی فراهم آورده شده که البته باز هم به صورت رایگان نبوده و اگر بخواهید از این خدمات ویژه استفاده نمایید، در پایان روی صورتحسابتان بابت آن ها هزینه ی جداگانه پرداخت خواهید کرد.
برای سرو صبحانه می توانید به سلف سرویس مراجعه کرده و یا درخواست سرو صبحانه در اتاق خود را بدهید.

 

هتل لیبرتی استانبول

هتل لیبرتی استانبول

رستوران هتل لیبرتی هم ارزش امتحان کردن را داشته و با آن که منوی آن چندان چنگی به دل نمی زند، اما می توانید حداقل یکی از وعده های غذایی خود را در این رستوران میل نمایید.

اتاق های هتل لیبرتی

اتاق های هتل لیبرتی در انواع اتاق دورمیتری سه تخته، اتاق سینگل، اتاق دابل، اتاق دو نفره، اتاق سه نفره می باشد.

 

هتل لیبرتی استانبول

هتل لیبرتی استانبول

فاصله ی هتل لیبرتی تا جاذبه های گردشگری برتر استانبول

همان طور که گفتیم یکی از امتیازات اصلی هتل سه ستاره ی لیبرتی، منطقه ای ست که این هتل در آن قرار گرفته و دسترسی خوبی ست که به نقاط گردشگری شهر دارد.
توجه شما را به فاصله ی هتل تا برخی اماکن دیدنی و مراکز مهم استانبول جلب می نماییم.
فاصله هتل تا ایستگاه تراموای آکسارای: ۰٫۳ کیلومتر است که اگر بخواهید پیاده روی کنید، ظرف مدت 4 دقیقه طول خواهد کشید.
فاصله تا ایستگاه تراموای لاللی: این فاصله نیز 0.4  کیلومتر بوده و برای طی آن به صورت پیاده چیزی در حدود 5 دقیقه زمان احتیاج دارید.
فاصله تا کتابخانه دانشگاه استانبول: ۰٫۵ کیلومتر است که با پای پیاده ۷ دقیقه ای به این محل خواهید رسید.
فاصله تا دانشگاه استانبول: ۷۰۰ متر است که با ۱۰ دقیقه پیاده روی به این محل خواهید رسید.
فاصله تا میدان بیازیت: ۷۰۰ متر بوده که با استفاده از تاکسی ۴ دقیقه طول کشیده و اگر بخواهید مسیر را پیاده روی کنید، 10 دقیقه ای در راه خواهید بود.
فاصله تا کتابخانه سلیمانیه: ۷۰۰ متر است که با تاکسی ۴ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده ۱۰ دقیقه ای به این میدان، برسید.
فاصله تا برج بیازیت: ۸۰۰ متر است که با تاکسی ۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده ۱۲ دقیقه ای به این میدان، برسید.
فاصله تا ایستگاه تراموای ینیکاپی: ۸۰۰ متر است که با پای پیاده ۱۰ دقیقه ای به این ایستگاه خواهید رسید.
فاصله تا موزه معماری استانبول: ۲٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر بخواهید با تراموا خط T1 بروید، حدود ۱۷ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده ۳۵ دقیقه ای به این محل خواهید رسید.
فاصله تا پارک گولهان: ۲٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر بخواهید با تراموا خط T1 بروید، حدود ۲۷ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده ۳۵ دقیقه ای به این محل خواهید رسید.
فاصله تا موزه هنر مدرن استانبول: ۲٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر بخواهید با تراموا خط T1 بروید، حدود ۲۷ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده ۳۵ دقیقه ای به این محل خواهید رسید.
فاصله تا مسجد لاللی: ۰٫۲ کیلومتر است که با پای پیاده ۴ دقیقه ای به این محل خواهید رسید.
فاصله تا مسجد سلیمانیه: ۸۰۰ متر است که با تاکسی ۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در عرض ۱۰ دقیقه به این مسجد خواهید رسید.
فاصله تا ستون کنستانتین: ۱٫۳ کیلومتر است که با تاکسی ۱۳ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در عرض ۱۰ دقیقه به این مسجد خواهید رسید. با تراموای خط T1 و کمی پیاده روی در عرض ۱۰ دقیقه به این ستون یادبود می رسید.
فاصله تا مسجد ایا صوفیه :۲ کیلومتر است که پیاده نیم ساعت و اگر با تراموای خط T1 حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. با تاکسی ۱۵ دقیقه تا این موزه، راه خواهید داشت.
فاصله تا برج گالاتا: ۲ کیلومتر است که با تاکسی ۱۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با اتوبوس به این مرکز خرید بروید منتها باید دو خط عوض کنید و حدود ۱۸ دقیقه در راه خواهید بود. با ۲۵ دقیقه پیاده روی هم می توان به این محل رسید.
فاصله تا خیابان استقلال: ۵ کیلومتر است که اگر با ماشین به این خیابان بروید، ۱۲ دقیقه و اگر با اتوبوس بروید حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده تا این خیابان ۵۰ دقیقه راه خواهد بود.
فاصله تا مسجد آبی: ۹ کیلومتر است که اگر با ماشین به این خیابان بروید، ۱۵ دقیقه و اگر با تراموا بروید حدود ۱۷ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده تا این خیابان ۳۰ دقیقه راه خواهد بود.
فاصله تا قصر توپکاپی: ۹ کیلومتر است که اگر با ماشین به این خیابان بروید، ۲۰ دقیقه و اگر با تراموا بروید حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده تا این خیابان ۳۵ دقیقه راه خواهد بود.
فاصله تا فرودگاه آتاتورک: فاصله ای که هتل لیبرتی تا فرودگاه آتاتورک دارد، 11.8 کیلومتر می باشد. برای طی این 11.8 کیلومتر می توانید از تاکسی استفاده کرده و در حالت نرمال خیابان ها چیزی نزدیک به نیم ساعت در راه خواهید بود.

هتل لیبرتی استانبول

هتل لیبرتی استانبول

اشتراک:

نظرات بسته اند