تور آنکارا و هیجان واقعی در شهربازی آنکا پارک

3

با وجود اینکه نیم کره ی شمالی تابستان گرمی را سپری می کند، عاشقان سفر از سفر و گردشگری دست نمی کشند و در آژانسهای مسافرتی به دنبال آفر تورهای مسافرتی به مقصد شهرهای توریستی خارجی اطراف ایران هستند. شاید کمتر کسی به دنبال خرید تور آنکارا مرداد 96 باشد، اما باید گفت برای علاقه مندان به ترکیه این شهر با جاذبه های گردشگری متنوعی که دارد، می تواند انتخاب مناسبی محسوب بشود.

تور آنکارا آنکا پارک آنکارا

تور آنکارا آنکا پارک آنکارا

در آنکارا خبری از ساحل و دریا نیست، اما تا دلتان بخواهد فروشگاه برای خرید دارد. جاذبه های تاریخی نیز از جمله جذابیتهای سفر به آنکارا محسوب می شوند. از جمله آنها می توان به معبد آگوستوس، تئاتر رومی، قلعه آنکارا و مساجدی نظیر مسجد حاجی بایرام، اصلان حانه، کجا تپه ،ینی جناب احمد و مسجد اهی الوان اشاره کرد. در این شهر موزه های متعددی نظیر موزه فرهنگ، موزه نقاشی، موزه مردم شناسی، موزه ی هوانوردی و موزه ی رادیو و تلویزیون برای علاقه مندان به موزه گردی وجود دارد.
اما یکی از جذاب ترین جاذبه های توریستی آنکارا شهربازی آنکا پارک آنکارا است که در خارج شهر واقع شده است. باید گفت هر شهر توریستی در دنیا با شهربازی اش شناخته می شود که آنکا پارک آنکارا نیز به خوبی توانسته در این شهر به شهرت برسد. شهر آنکارا دارای یکی از بزرگترین و متنوع ترین شهربازیهای دنیا است که متنوع ترین و هیجان انگیزترین لوازم بازی را برای گردشگران این شهر ارائه می دهد.
شهربازی آنکا پارک دارای مساحت کلی  1200000 متر مربع است که 100000مترمربع آن به فضای بازی اختصاص یافته است. این مجموعه دارای 1217 اسباب بازی بزرگ و کوچک است که برای استفاده ی چهارفصل، برخی از اسباب بازیها در زیر 10 چادری که برای این اسباب بازیها در نظر گرفته اند، قرار دارند.
یکی از مهیج ترین ترنهای هوایی دنیا به طول 870 متر و ارتفاع 35 متر در شهربازی آنکارا احداث شده است. چرخ فلک شهربازی آنکارا نیز یکی از بزرگ ترین چرخ فلکهای دنیا محسوب می شود که می توانید شهر زیبای آنکارا را برفراز آن تماشا کنید.
این مجموعه با مجسمه های بسیار زیبا و عظیم الجثه ای تزئین شده است که فضای انرا بسیار جذاب تر و مهیج تر کرده اند. مجسمه ی غول پیکر دایناسور این مجموعه با 70 متر ارتفاع در کتاب رکوردهای گینس ثبت جهانی شده است. در سفر به آنکارا حتما به آنکا پارک رفته و هیجان واقعی را تجربه بکنید.

تور آنکارا آنکا پارک آنکارا

تور آنکارا آنکا پارک آنکارا

تور آنکارا آنکا پارک آنکارا

تور آنکارا آنکا پارک آنکارا

تور آنکارا آنکا پارک آنکارا

تور آنکارا آنکا پارک آنکارا

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. شقایق ناز در

    وقتی انتالیا هست کی میره انکارا ولی من شنیدم قشنگه واسه خریدم عالیه. مرسی از مطلبتون

  2. همیشه شهر بازیا جذاب بودن. منکه عاشق ترن هوایی هستم. البته ایران خودمون هم این چیزا زیاده ولی انگار شهر بازی آنکارا ورژنش بالاتره