تور آنکارا رزرو هتل برآ

0

برآ آنکارا (Bera Ankara) به صورت استراتژیک در شمال شرقی منطقه میدان Kizilay قرار گرفته است و به مسافرانی که تور آنکارا به منظور تجارت خریده اند، دسترسی عالی و راحتی به منطقه تجاری و بازرگانی مرکزی آنکارا را پیشنهاد می کند. این هتل مدرن، هم به سفارت خانه ها و مراکز دولتی نزدیک است و هم از سایت های تاریخی و مراکز فرهنگی شهر فاصله کمی دارد. در مجاورت هتل ایستگاه مترو و ایستگاه اتوبوس وجود دارد و پارک زیبا و دیدنی KurtuluÅŸ هم در چند قدمی هتل است. فرودگاه بین المللی EsenboÄŸa آنکارا (ESB) با ماشین تنها 30 دقیقه از هتل فاصله دارد.
این هتل خدمات خوبی نیز ارائه می دهد. برای مثال صرافی، دسترسی به اینترنت بی سیم پرسعرت در تمام فضاهای هتل، رستوران و کافه – بار، ایستگاه روزنامه ، پارکینگ برای مسافرانی که ماشین سفر کرده اند، خدمات نگهداری کودک، خدمات امنیتی 24 ساعته، لاندری، سالن آرایش، اتاق کنفرانس و مرکز تجاری را می توان نام برد.

تور آنکارا هتل برآ

تور آنکارا هتل برآ

تور آنکارا هتل برآ

تور آنکارا هتل برآ

هزینه اقامت در این هتل چیزی بین 200 تا 330 هزار تومان درمیاید. تمامی اتاق ها دارای تهویه مطبوع، حمام، تحت های دونفره، تلویزیون،و اینترنت بی سیم هستند.
برای اوقات فراغت و استراحت مهمانان در هتل نیز خدماتی تعبیه شده است مانند سالن ورزشی، اسپا، سونا، جمام بخار، حمام ترکی، سالن زیبایی و خدمات ماساژ. قرارگیری هتل در یکی از بهترین مناطق شهر، دسترسی آسان به مراکز تجارتی و خدمات خوب و باکیفیتی که هتل برآ آنکارا ارائه می دهد آنرا گزینه ای منطقی برای تور آنکارا و سفر به این شهر می کند.

تور آنکارا هتل برآ

تور آنکارا هتل برآ

تور آنکارا هتل برآ

تور آنکارا هتل برآ

اشتراک:

نظرات بسته اند