تهدیدات ،برج ایفل را تخلیه کرد .

0

آیا باز هم اروپا صنعت گردشگری خود را حفظ میکند ؟ آیا خرید تور اروپا باز روند روبه رشد خود را از سر میگیرد ؟ پاسخ این سوال را تنها در دست جنجال هایی است که در جهان اتفاق می افتد . کشورهایی نظیر فرانسه که در سراسر دنیا محبوبیت ویژه ای داشته است ، امروز به یکی از قطب هایی برای حمله ی تروریستی تبدیل شده است . در فرانسه چه خبر است .
چندی پیش این کشور مورد حملات تروریستی قرار گرفت که تعدادی از افراد در آن کشته شدند و این تبعات منفی برای امنیت این کشور در برداشت . به دنبال این حملات تروریستی که طی ماه های گذشته در فرانسه اتفاق افتاد ، تهدیدات پیوسته ی داعش همچنان از این کشور برداشته نشده است . به نظر میرسد این گروه چشم خود را به اروپا دوخته است . این تهدیدات پیوسته خبر از انجام حملات تروریستی جدید علیه اروپا به خصوص فرانسه را میدهند . به همین منظور پلیس این کشور با هدف یافتن تروریستهای احتمالی اقدام به تخلیه برج ایفل کرده است، چرا که در این برج معروف یک بسته ی مشکوک کشف شده بود . گفته میشود که پلیس ا شدت هر چه بیشتر در حال انجام تحقیقات است و تمام منطقه را به تصرف خود در آورده است . طی آخرین گزارشات از پاریس ، گفته میشود که این اقدام پلیس به دنبال یک هشدار دروغ صورت گرفته است.
درست است که این یک دروغ بوده است ، اما گستردی حملات و ایجاد رعب و وحشت ، آرامش مناطق مختلفی را بر هم زده است و دیگر کمتر کسی با اطمینان کامل به این کشور ها سفر میکنند .

اشتراک:

نظرات بسته اند