قابلیت تماس ویدیویی به اینستاگرام افزوده خواهد شد

1

از زمانی که شبکه اجتماعی اینستاگرام توسط فیسبوک خریداری شده قابلیت های بسیاری به آن افزوده گشته. شاید جالب ترینشان استوری باشد اما در آینده قرار است اینستاگرام کاربردی تر و محبوب تر از اکنون گردد.

گفته می شود اینستاگرام در آینده امکان برقراری تماس تصویری را فراهم می کند. چنین چیزی دور از انتظار نیست چرا واتس آپ؛ دیگر شبکه اجتماعی فیسبوک مدت زیادی است که این قابلیت را دارد.

به گزارش WABetaInfo، تیم توسعه دهنده اینستاگرام در حال کار بر روی اضافه کردن قابلیت تماس ویدیویی به این نرم افزار هستند. کاربران آیکونی برای انجام این کار در سمت راست نویگیشن بار، به مانند واتس اپ، مشاهده خواهند کرد.

تماس تصویری واتس آپ

تماس تصویری واتس آپ

در این گزارش آمده است این ویژگی برای کاربرانی که از طریق دایرکت با هم چت می کنند، فعال خواهد شد. این به معنی آن است که این قابلیت در صورتی فعال می شود که درخواست دوستی و صحبت توسط کاربر مقابل پذیرفته شده باشد.

گفته می شود قابلیت ذکر شده در حال گسترش است و تا زمان انتشار رسمی آن باید کمی صبور بود. البته با توجه به این که شرکت در حال کار بر روی نرم افزاری مستقل برای دایرکت مسیج است، پس افزودن این قابلیت دور از ذهن نخواهد بود.

همانطور که اشاره شد از لحاظ امنیتی نیز کاربران با تماس تصویری مشکلی نخواهند داشت. چراکه تنها اشخاصی قادر به تماس تصویری خواهند بود که فالو کرده اید و در دایرکت در ارتباط باشید. احتمالا گزینه هایی برای بلاک کردن تماس برخی از افراد در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

با چنین قابلیت هایی در آینده محبوبیت اینستاگرام چندین برابر می شود.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. واقعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا، کی اونوقت فعال میشه؟