پاول دوروف: از 180 میلیون کاربر تلگرام 40 میلیون ایرانی هستند!

2

در حالی تلگرام 180 میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد که تنها 40 میلیون از کاربران آن در ایران هستند. این اعترافی است که خود موسس تلگرام، پاول دوروف، در مصاحبه ای بیان داشت.

پاول دوروف، موسس جوان تلگرام، در جدیدترین مصاحبه ای که در دبی  داشت به موضوعات مختلفی اشاره کرد که یکی از آنها رکورد شکنی ایرانیان در استفاده از تلگرام بوده است.

پاول دوروف موسس تلگرام

پاول دوروف موسس تلگرام

به گزارش سی اس وب به نقل از مهر، دوروف در این مصاحبه با بیان اینکه این پیام رسان در ایران ۴۰ میلیون کاربر دارد، گفت: پیشنهادهای خرید تلگرام از سوی برخی برندهای برتر دنیا ۳ تا ۵ میلیارد دلار است که ما قصد فروش آنرا نداریم.

دوروف گفت: تلگرام در سراسر جهان حدود ۱۸۰ میلیون کاربر دارد که فقط ۴۰ میلیون نفر از آنها در ایران زندگی می کنند. به گفته ی او در حال حاضر بیش از ۵۰۰ هزار کانال فارسی در تلگرام وجود دارد.

ایشان همچنین در ادامه گفت: قصد دارد سال آتی میلادی خبری بزرگ را اعلام کند. حتما این جمله طرفداران تلگرام را به فکر فرو برده است که تلگرام چه سورپرایزی برای آنها در سال آینده خواهد داشت.

یکی از دغدغه های همیشگی دوروف محتوای تروریستی بوده است که او در ادامه ی این مصاحبه اعلام کرد  مشغول ایجاد نوعی قابلیت جستجو در تلگرام است تا پیامها و محتویات تروریستی را حذف کند.

دوروف در سخنان خود به پیشنهادهای خرید تلگرام از سوی برخی برندهای برتر در سیلیکون اشاره کرد و گفت: همچنانن قصد فروش آنرا ندارم و درخواستهای فروش این پیام رسان را همچنان رد خواهم کرد. به گفته ی خود دوروف تخمین خریداران از ارزش تلگرام ۳تا ۵ میلیارد دلار است که او در این میان اصلا نام آنها را فاش نکرد. (شاید گوگل باشد البته به نظر بنده! به نظر شما چه شرکتهایی قصد دارند 5 میلیارد تومان بابت تلگرام بپردازند؟!)
اما خیال نکنید که دوروف در خصوص فروش تلگرام کوتاه می آید، او در این باره افزود: تلگرام را حتی به قیمت ۲۰ میلیارد دلار هم نمی فروشم. این یک ضمانت مادام العمر است.

در آخر دوروف گفت که به دنبال کسب سود هم از طریق تلگرام هست. ایشان تلگرام را مجموعه ی خیریه ای توصیف کرد که او قصد دارد کسب درامد از آن را از اوایل سال میلادی آینده آغاز کند.( به نظر کانال داران ایران بیشتر از خود دوروف در حال کسب درآمد از طریق تلگرام هستند!) به گفته ی دورف کسب درآمد از طریق تلگرام تا حدی انجام خواهد گرفت که هزینه ی توسعه ی تلگرام تامین شود!!!

اشتراک:

2 دیدگاه

  1. طاووس خان در

    دم دوروف گرم تازه میخواد از تلگرام پول دربیاره په تا حالا چیکا میکرد یکم از ایرانیا یاد بگیر بعضیا دارن میلیونی با تلگرام پول در میارن!