تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو

0

یکی از عناصری که در زیبایی صورت تاثیر بسیاری دارد، ابرو ها هستند. بسیاری از خانم ها که از مدل ابروهای خود راضی نیستند یا ابرو های آنها قرینه نیستند و یا از کمپشتی رنج میبرند، به روش های بسیاری برای زیباتر شدن ابروی خود پناه میبرند. روشی که امروز مورد استفاده ی بسیاری است، میکروپیگمنتیشن ابرو است. میکروپیگمنتیشن که به معنای کاشت رنگدانه های مجاز و ایمن در قسمت فوقانی لایه پوستی است، یکی از روش های زیبایی است که جایگزین تاتو شده است. در ادامه ی مطلب به تفاوت این دو روش با یکدیگر میپردازیم.

میکروپیگمنتیشن ابرو با تاتو چه فرقی دارد؟

میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو

اصلی ترین و ابتدایی ترین تفاوت این دو روش در بهداشت این کار است، چرا که میکروپیگمنتیشن روشی کاملا استریل است و دستگاهی که برای این کار استفاده میشود کارتریج های یک بار مصرف دارند و دستگاه به شیوه ای طراحی شده است که امکان بازگشت خون به داخل دستگاه وجود ندارد که این خود یکی از موانع انتقال بیماری ها میشود.
همانگونه که از نام این روش جدید پیداست، از سوزن های بسیار ریزی در طراحی ابرو استفاده میشود که افراد درد کمتری را متوجه میشوند. از سوی دیگر میکروپیگمنتیشن رنگ را در سطح بالایی پوست تزریق میکند که برخلاف تاتو، به ریشه ی موها آسیب وارد نمیکند و باعث ریزش موها نمیشود.از این روش جدید برای اصلاح فرم ابرو، خط چشم، خط لب استفاده میشود.

منبع: وب سایت http://icsw.ir/

اشتراک:

نظرات بسته اند