تصاویر رندر شده از گلکسی نوت 10

1

چیزی به معرفی پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت 9 نمانده است که تصاویر رندر شده ی مفهمومی از گلکسی نوت 10 منتشر شده است.
مشخصات فنی و ظاهری در این مدل در حال حاضر خلاقانه به نظر می‌رسند اما با توجه به چهارچوب زمانی معرفی در سال 2020 چندان جالب نیستند.

 

تصاویر رندر شده از گلکسی نوت 10

تصاویر رندر شده از گلکسی نوت 10

جالب اینجاست که هنوز مدت زمان زیادی برای عرضه ی گلکسی نوت 9 مانده است که طراحان دست به کار شده اند تا طرح مفهومی سری بعدی نوت ساموسنگ را عرضه کنند.
بر این به عدد 2020 در این تصاویر اشاره شده است که نشان می‌دهد طراح آن سال 2020 را برای عرضه این پرچم‌دار پیش بینی می‌کند. البته به خوبی می‌دانیم که فعلا زمان مناسبی برای تمرکز روی خبرهای مربوط به نسل نهم سری Galaxy Note یا همان Note 9 است اما مشاهده این تصاویر رندر شده و توجه به مشخصات احتمالی پرچم‌دار مذکور هم خالی از لطف نیست.

تصاویر رندر شده از گلکسی نوت 10

تصاویر رندر شده از گلکسی نوت 10

 
همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، طراحی بدون حاشیه ی گلکسی نوت 8 به وضوح مشخص است.
حاشیه‌های صفحه نمایش از همه جهات کاهش یافته‌اند اما همچنان شاهد قسمت کوچکی در بالای صفحه هستیم که شبیه حاشیه گوشی آیفون 10 به نظر می‌رسد. طراح این اثر احتمالا معتقد است که سامسونگ تا سال 2020 هم قادر نیست مانند شیائومی به تکنولوژی خلاقانه تعبیه حسگرها و دوربین زیر صفحه نمایش دست یابد.
نکته ی دیگری که در ارتباط با این پرچمدار وجئد دارد این است که حسگر اثرانگشت است که زیر صفحه نمایش تعبیه شده که خبر از تکنولوژی جدید در آینده ی گوشی های ساموسنگ می دهد.

 

تصاویر رندر شده از گلکسی نوت 10

تصاویر رندر شده از گلکسی نوت 10

درباره سایر خصوصیات پیشنهادی Galaxy Note 10 هم باید بگوییم که طراح آن معتقد است جک هدفون 3.5 میلی متری از طراحی‌اش حذف نمی‌شود و مانند سایر پرچم‌داران موجود از پورت ارتباطی USB Type-C برای شارژ سریع باتری بهره می‌برد. در پنل پشتی هم شاهد هستیم که این گوشی از دوربین دوگانه اصلی بهره می‌برد و به فلش LED دوگانه مجهز شده است.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. آقا سری نوت ها فوق العاده اند، حالا اگه بی حشایه باشه که دیگه عالیییییییی تر