تست باتری گوشی گلکسی اس 9 سامسونگ

0

باتری گوشی گلکسی اس 9 و همین طور باتری گلکسی اس 9 پلاس مشابه با باتری خانواده ی گلکسی اس 8 قرار داده شده و کمپانی کره ای سامسونگ نخواست تا تجربه ی تلخ گوشی های نوت 7 را باز تجربه کند.
البته باتری های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس تفاوت های گرچه جزئی با آن چه در گلکسی اس 8 دیدیم دارند.
به طور نمونه پخش فایل های MP3 در گوشی های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس با قابلیت غیرفعال کردن و خاموش کردن صفحه ی نمایش این گوشی های موبایل ادامه پیدا می کند و به این شکل باتری های خانواده ی S9 طولانی تر شارژ خود را حفظ خواهند کرد.
سامسونگ در خانواده ی گلکسی اس 9 تا جایی پیش رفته که کاربر می تواند تا 94 ساعت موسیقی را بدون روشن کردن صفحه ی نمایش گوش بدهد. البته در مدل های گلکسی اس 8 نیز این قابلیت وجود داشت، منتها مدت زمان در این گوشی ها به اندازه ی 78 ساعت بود.

مقایسه باتری خانواده گلکسی اس 9 و گلکسی اس 8

مقایسه باتری خانواده گلکسی اس 9 و گلکسی اس 8

پیشرفت در زمان مکالمه

در مدل های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس زمان مکالمه با یک بار شارژ تا 22 ساعت برای گلکسی اس 9 و تا 25 ساعت برای گلکسی اس 9 پلاس در نظر گرفته شده است.
البته همه ی این ها از کاربری به کاربر دیگر متفاوت خواهند بود. ممکن است یکی از کاربران در طول روز چندین بار و پیوسته صفحه ی نمایش گوشی خود را روشن کرده و در بین اپلیکشن ها به جستجوی بیهوده بپردازد. طبیعتا اعداد و ارقام ذکر شده برای چنین کاربری مقداری متفاوت ظاهر خواهند شد.

مقایسه باتری گلکسی اس 9 و گلکسی اس 8

باتری هر دوی این گوشی های پرچم دار سامسونگ 3000 میلی آمپر ساعت می باشد.
پخش MP3 با صفحه ی نمایش همیشه روشن فعال در گلکسی اس 9 به اندازه ی 44 ساعت بوده و این مدت در گلکسی اس 8 به 48 ساعت می رسد.
پخش MP3 با صفحه ی نمایش همیشه روشن غیرفعال در گلکسی اس 9 به 67 ساعت می رسد و این عدد برای گلکسی اس 8 به اندازه ی 80 ساعت است.
پخش ویدئو در گوشی های گلکسی اس 9 برای 16 ساعت ادامه خواهد داشت و برای گوشی های گلکسی اس 8 نیز به همین عدد 16 ساعت می رسیم.
زمان مکالمه در گلکسی اس 9 به مقدار 20 ساعت بوده و برای گوشی های گلکسی اس 8 این زمان 22 ساعت اعلام شده است.
استفاده از اینترنت وای فای برای گلکسی اس 9، نزدیک به 14 ساعت را باز می گذارد و این مدت برای گلکسی اس 8 نیز همان 14 ساعت است.

مقایسه باتری گلکسی اس 9 پلاس و گلکسی اس 8 پلاس

باتری هر دو گوشی گلکسی اس 9پلاس و گلکسی اس 8 پلاس با ظرفیت 3500 میلی آمپر ساعت قرار داده شده است.
پخش MP3 با صفحه نمایش همیشه روشن فعال در گوشی گلکسی اس 9 پلاس 50 ساعت بوده و این زمان در گلکسی اس 8 پلاس به 54 ساعت می رسد.
پخش ویدئو در هر دو مدل به اندازه ی 18 ساعت اندازه گیری شده است.
زمان مکالمه در گوشی مدل گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ 24 ساعت بوده و این زمان در مدل قدیمی تر یعنی گلکسی اس 8 پلاس به 25 ساعت می رسد.
استفاده از اینترنت وای فای در هر دو گوشی 15 ساعت می باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند