ترکیه- آنتالیا-لارا- هتل کروانسرای لارا

0

شمارش معکوس رسیدن به ایام تعطیلات عید نوروز امسال چندی ست آغاز شده و بازار تورهای گردشگری داخلی و خارجی داغ و شلوغ است. تعجب نکنید که چرا از این روزها برای سفر خود برنامه ریزی می کنند.

برای آنکه بهترین تورها خریداری شود و یک سفر لذت بخش تضمین شود، لازم است از مدت ها قبل گزینه های مختلفی بررسی شود تا بهترین انتخاب شود.

در این میان تور هیجان انگیز نوروز 96 به مقصد آنتالیا یکی از پر طرفدارترین تورهای محبوب گردشگران می باشد. سفر به ترکیه همیشه از پر رونق ترین سفرهای میان ایرانیان بوده، اما شهر آنتالیا و منطقه زیبای لارا جذابیت دیگری دارد.

معرفی هتل زیبای کروانسرای لارا

هتل کروانسرای لارا یک هتل 5 ستاره در قلب لارا می باشد. این هتل شیک و لوکس به شکل حرف انگلیسی U ساخته شده و دارای دکوراسیون شیک و بسیار سطح بالایی می باشد. در ساخت این هتل و تجهیزات آن هیچ گونه صرفه جویی اقتصادی صورت نگرفته و همه چیز با کیفیت بالا ساخته و چیده شده است.

هتل کروانسرای لارا دارای 110000 متر مربع ساحل اختصاصی بوده که یک امکان فوق العاده برای مسافران این هتل محسوب می شود. از فرودگاه آنتالیا تا هتل لارا 10 کیلومتر مسافت پیش رو دارید و با ورود به این هتل با ردیف درختان زیبا که شما را به ورودی اصلی هدایت می کنند روبرو خواهید شد.

و در آخر می توان از رستوران هتل لارا که در سرو غذاهای بومی و بین المللی با کیفیت بالا معروف است یاد کرد، سفر به آنتالیا را با اقامت در این هتل به یاد ماندنی تر کنید.

هتل کروانسرای لارا

هتل کروانسرای لارا

تور نوروز 96 با هتل کروانسرای لارا

تور نوروز 96 با هتل کروانسرای لارا

تور نوروز 96 با هتل کروانسرای لارا

تور نوروز 96 با هتل کروانسرای لارا

اشتراک:

نظرات بسته اند