ترلو “Trello” ابزار مدیریت پروژه آنلاین برای تیم های کوچک

0

کسانی که به صورت تیمی و آنلاین کار می کنند می توانند از ابزارهای متعددی از جمله ترلو “Trello” برای مدیریت پروژه آنلاین استفاده کنند. در واقع این ابزار پلتفرمی هستند که هر فایلی را می توان بین اعضای تیم به اشتراک گذاشت و ویرایش کرد.

گوگل درایو یا مایکروسافت پروجکت نمونه هایی از ابزار مدیریت پروژه آنلاین هستند که میتوانند به پیشبرد کارهای تیمی کمک زیادی یکنند.

سرویس مدیرتی ترلو “Trello” یکی از ابزار قدرتمند و ساده برای انجام کارهای تیمی است. این سرویس به صورت رایگان است و لازم نیست هزینه ای برای ثبت نام در آن بپردازید.

از ویژگی های ترلو می توان به سادگی و قدرت آنکه مناسب برای مدیریت بصری پروژه، مسیر های مختلف دسترسی و قابلیت های ویرایشی گسترده است اشاره کرد.

ترلو از روش «کانبان» که روشی بصری برای مدیریت پروژه است استفاده می کند. به بیان خلاصه شما از یک تخته استفاده می کنید که شامل فهرست ها و کارت هایی است که همه ی بخش های پروژه را نشان می دهد.

کارهایی که می توانید با ترلو انجام دهید عبارت اند از:

ترلو

ترلو

ــ ایجاد چندین تخته که در هرکدام می تواند چندین فهرست و کارت وجود داشته باشد.
ــ مشخص کردن زمان انجام کار و اضافه کردن یادآوری برای هر کار
ــ قرار دادن برچسب برای سازمان دهی بهتر کارت ها
ــ اضافه کردن فایل از کامپیوتر، دراپ باکس یا گوگل درایو به کارت ها
ــ وارد کردن اعضا، توضیحات، نکته ها و فهرست های کنترل
ــ انتقال کارت ها از تخته ای به تخته ی دیگر
ــ یکپارچه شدن با خدمات دیگر.

اگرچه ترلو امکانات بسیاری در اختیارتان قرار می دهد اما به دلیل کاربر محور بودن استفاده از آن بسیار ساده است. این پلتفرم هم به در بستر وب در دسترسی است و هم اینکه نسخه کامپیوتر و مبایل آن نیز قابل اجرا است. در همه نسخه ها همگام سازی به سرعت انجام می گیرد و در هر جایی که باشید کاربرد دارد.

همانطور که در ابتدا بیان شد ترلو به صورت رایگان در دسترس است که پاسخگوی نیازهای یک تیم آنلاین می باشد اما اگر ویژگی های حرفه ای تری می خواهید نسخه پولی آن بدون شک همه نیازهایتان را برآورده می سازد.

اشتراک:

نظرات بسته اند