تحویل گلکسی اس 8 با گیر وی آر پیش از عرضه ی رسمی

0

شرکت سامسونگ پیش فروش گوشی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را درست چند روز پس از رونمایی آغاز کرده و نیز وعده داد که کسانی که در طرح پیش فروش این گوشی های موبایل هوشمند شرکت کنند، گوشی خود را زودتر از موعد عرضه ی رسمی تحویل خواهند گرفت.

علاوه بر این امتیازات دیگری نیز برای افرادی که اقدام به پیش خرید گلکسی اس 8 و یا گلکسی اس 8 پلاس کرده بودند، در نظر گرفته شد. به طور نمونه کمپانی کره ای سامسونگ اعلام کرد پیش خرید کنندگان می توانند همراه با گوشی پرچم دار هوشمند خود یک عدد هدست واقعیت مجازی گیر وی آر نیز دریافت کنند.

پیش از این نیز قرار بود گلکسی اس 8 و گوشی دو قلوی آن یعنی گلکسی اس 8 پلاس همراه با هدست واقعیت مجازی گیر وی آر به بازار ارائه شود. که البته در نظر داشته باشید هدست واقعیت مجازی همراه این گوشی های موبایل سامسونگ از یک نسل جدید هستند و برای بار اول می باشد که بازار جهانی روانه می شوند. به عبارتی دیگر اولین ورود این هدست های واقعیت مجازی همراه با گوشی گلکسی اس 8 و گوشی گلکسی اس 8 پلاس به بازار جهانی خواهد بود.

نسل جدید گیر وی آر همراه با یک کنترل مجزای پیشرفته و  توسعه یافته نسبت به مدل قبلی می باشد که فرآیند استفاده از آن و نحوه ی عملکرد این هدست را بارها ساده تر و کاربردی تر ساخته است.

گلکسی اس 8 همراه گیر وی آر

گلکسی اس 8 همراه گیر وی آر

به جز این کمپانی سامسونگ امتیازات دیگری نیز برای کسانی که اقدام به پیش خرید گوشی های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس کرده اند نیز در نظر گرفته است.

مثلا کسانی که در طرح پیش خرید شرکت می کنند، تحت پوشش وام 24 ماهه ی سامسونگ برای خرید یکی از این گوشی های هوشمند پرچم دار قرار می گیرند. این وام بدون بهره در اختیار خریداران قرار گرفته و در واقع یک تشویق عالی برای پیش خرید کردن گلکسی اس 8 سامسونگ و نیز گلکسی اس  8 پلاس خواهد بود.

به جز این گارانتی تعویض به دلیل هر حادثه ای نیز برای خریدارانی که در طرح پیش خرید گوشی خود را دریافت می کنند، برای مدت 30 روز برقرار خواهد بود. به این معنی که اگر از زمان دریافت گوشی تا 30 روز به علت هر حادثه و رویدادی گوشی موبایل گلکسی اس 8 و یا گلکسی اس 8 پلاس دچار هر گونه اشکال و خرابی شود، صاحب گوشی می تواند از گارانتی 30 روزه ی تعویض گوشی استفاده نماید.

اشتراک:

نظرات بسته اند