به وسیله ی گوشی ها عادات خوبی پیدا کنیم

0

زنذگی پر هیاهوی شهری، وقت افراد را بسیار محدود کرده است. اگر خاطرمان مانده باشد، در سال های قبل کتابخانه های زیادی را داخل شهرهایمان مملو از کتابخوانان و محققان میدیدیم. اما شاید مشغله ی امروز افراد،باعث شده است که عادت کتابخوانی از روزمرگی هایمان حذف شود و جایگزین آن وسایل دیجیتالی شود.

در هر جمع و گروهی که قرار گیریم، افرادی را میبینیم که گوشی های موبایل خود را به دست گرفته اند و مشغول سرگرم کردن خود با این وسیله ی ارتباطاتی است. دیگر کمتر کسی از در کنار یکدیگر بودن لذت میبرد، موبایل و فضای مجازی اینترنت و اپلیکیشن های مربوطه انسان را به سلطه گرفته اند.

چه بهتر خواهد بود تا از طریق همین وسیله بتوانیم عادات خوبی چاشنی زندگی خود کنیم. میتوانیم به جای اجرای بازی های وقت گیر، به دانلود یک کتاب الکترونیکی بپردازیم و اوقات فراغت خود را به مطالعه بپردازیم و خستگی را اینگونه از تن خارج کنیم و اینکه خبرخوان هایی که را بر روی آن نصب کنیم تا از دنیای پیرامونمان لحظه به لحظه آگاه شویم.

امروز که این دستگاه های هوشمند، انسان را تبدیل به روباتی کرده اند و آنها را زیر سلطه ی خود گرفته اند، باید به وسیله ی خود آنها به مقابله پرداخت تا وقت گرانبهای انسان به راحتی هدر نرود.

اما شاید با این تلفن های همراه بتوان کارهای دیگه هم انجام داد!

با گوشی خود ورزش کنید

با گوشی خود ورزش کنید

با تلفن خود کمی ورزش کنید

 

همانطور که میدانید امروز بسیاری از تلفن های همراه صفحه نمایش بزرگی دارند، پس چرا به جای بازی هایی که مجبورید ساکن یک جا بنشینید، یک بازی هیجانی نصب کنید، چیزی مثل بدمینتون. شما با استاده از دوربین جلویی تلفن همراهتان می توانید آن را تبدیل به یک راکت کنید و کمی ورزش کنید.

 

تلفن همراهتان یک ذره بین است

تلفن همراهتان یک ذره بین است

ذره‌بین

 

شاید فراموش کرده باشید که دوربین تلف همراه شما تنها برای ثبت لحظات ساخته نشده است. آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که همین دوربین می تواند همانند یک ذره بین برای کمک به چشم شما عمل کند؟
یکی از بهترین کارکردهای دوربین اسمارت فون ها و صفحه نمایش بزرگ آنها همین قابلیت بزرگ نمایی است. زمانی که عینک خود را جا گذاشته اید میتوانید از تلفن همراه و دوربینش بهره بگیرید.

 

با تلفن همراهتان اندازه گیری کنید

با تلفن همراهتان اندازه گیری کنید

اندازه‌گیری

گاهی ممکن است برای کشیدن یک خط صاف و یا انازه گیری نیازمند یک خط کش ساده باشید، به اطرافتان نگاه نکنید، آنچه که لازم دارید تنها همین تلفن همراهتان است. تلفن همراه شما به راحتی می تواند مشکل شما را رفع کند.

 

 با گوشی خود همه چیز را کنترل کنید

با گوشی خود همه چیز را کنترل کنید

همه چیز را کنترل کنید

خسته از سر کار آمده و بر روی مبل جلو تلویزیون دراز کشیده‌اید! همه چیز کنار شماست جز کنترل تلویزیون و یا DVD پلیر!

خب چرا سعی نمی‌کنید تا با اسمارت فون خود تلویزیون را روشن کرده و لذت ببرید! با استفاده از پورت مادون قرمز گوشی هوشمندتان به راحتی می‌توانید کنترل تمام وسایل الکترونیکی منزل را در اختیار بگیرید! فرض کنید بر روی مبل دراز کشیده‌اید و تنها با یک کنترل از کولر گازی اتاقتان گرفته تا هود آشپزخانه را روشن و خاموش می‌کنید!

 

 

میبینید، تنها استفاده ی یک تلفن همراه، باز کردن اپلیکیشن تلگرام و عکس برداری نیست، با این اسمارت فون چه کارها که نمیتوان کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند