به زودی تماس صوتی برای تلگرام دسکتاپ

0

امروزه کاربران بسیاری در سراسر دنیا از طریق اپلیکیشن پیام رسان تلگرام با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و تبادل اطلاعات می کنند. در این میان توسعه دهندگان تلگرام نیز از محبوبیت این اپ بهره برده و روزبه روز قابلیتهای جدیدی به آن اضافه می کنند. جدیدترین قابلیتی که اخیرا به تلگرام افزوده شده، امکان برقراری تماس صوتی مانند اپ وایبر است. اما این قابلیت تنها برای نسخه ی موبایلی تلگرام فعال شده است. خبر خوشی که به گوش می رسد حاکی از آن است که به زودی قابلیت تماس صوتی به نسخه ی دسکتاپ تلگرام اضافه می شود.

تلگرام دسکتاپ

تلگرام دسکتاپ

این خبر خوش از صفحه ی توئیتر شخصی پاول دورف، بنیان گذار تلگرام، برخواسته است. اخیرا آقای دورف در صفحه ی توئیتر خود اعلام کرده که به زودی نسخه ی دسکتاپ تلگرام نیز از تماس صوتی پشتیبانی پشتیبانی خواهد کرد .آقای دورف از زمان دقیق این به روزرسانی سخنی نگفته و تنها اعلام کرده اند که به زودی این اتفاق برای نسخه ی دسکتاپ تلگرام مانند نسخه ی موبایلی آن خواهد افتاد.
قطعا اضافه شدن قابلیت تماس صوتی به نسخه ی موبایلی تلگرام کاربران بسیاری را خوشحال کرده است چرا که می توانند به صورت رایگان صدای عزیزانشان را در اقصی نقاط دنیا بشوند. باید گفت در این میان توسعه دهندگان تلگرام  نسخه دسکتاپ را فراموش نکرده و سعی دارند به زودی این قابلیت را به تلگرام دسکتاپ شما نیز اضافه کنند.

اشتراک:

نظرات بسته اند