به این دلایل برون سپاری پروژه را توصیه می کنیم!

0

روش برون سپاری پروژه ها یکی از کاربردی ترین روش ها برای به انجام رساندن یک پروژه است. اگر نیروی متخصص مورد نیاز برای انجام یک پروژه را در شرکت ندارید بهتر است تا کار را به افراد متخصصی در بیرون از سازمان بسپارید تا با کمترین هزینه به بهترین شکل ممکن انجام شود.

کاهش هزینه

از آنجایی که استخدام یک نفر برای انجام پروژه های شرکت به صورت رسمی هزینه بر و نیازمند بیمه کردن و پرداخت حقوق ثابت است بهتر است تا پروژه هایی را که به صورت فصلی و موقتی پیش می آیند را به افراد دورکار بسپارید تا ناچار نباشید برای ساعت ها و روزهایی را که متخصص شما بیکار است هزینه ای پرداخت کنید.

جلوگیری از استخدام های غیرضروری

هر چه نیروهای کاری شرکت بیشتر باشند تجهیزات، اتاق، و هزینه اضافی در بر دارند. فرض کنید شما یک طراح گرافیک را استخدام میکنید لازم است برای آن اتاق یا گوشه ای از فضای شرکت را در نظر بگیرید. همینطور به یک میز کار و رایانه احتیاج دارد. از همه مهمتر شما نمیتوانید دائم آنرا در نظر بگیرید که کار مفید انجام دهد چرا که شبکه های اجتماعی میتوانند ساعت ها از وقت هر کسی را بگیرند.

برون سپاری پروژه ها

برون سپاری پروژه ها

افزایش قدرت انتخاب

برون سپاری دسترسی به هزاران متخصص را فراهم میکند. شما این فرصت را دارید تا از بین هزاران نفر همان کسی را انتخاب کنید که مد نظر شماست. از طرفی ارتباط با فریلنسرهای مختلف دسترسی به دنیایی از سلیقه های گوناگون را امکانپذیر می سازد.

بالا رفتن سطح خلاقیت

اگرچه داشتن یک متخصص برای انجام پروژه در شرکت این مزایا را دارد که دقیقا همان چیزی را که مورد نظرتان است برایش توضیح دهید و آنهم طبق نظر شما کار را انجام دهد. اما واقعیت این است که کارمندان ثابت سعی می کنند تا نظر رئیس شان را ملاک قرار دهند و از اجرای ایده های جدید صرف نظر می کنند. در حالی که فریلنسر ها چون با افراد زیادی در ارتباط بوده اند و از هر کسی نکته ای آموخته اند. به راحتی میتوانند پیشنهادات ویژه ای به شما بدهند. که امکاندارد به ذهن خودتان نرسیده باشند.

اشتراک:

نظرات بسته اند