به الیمالات بروید و لذت ببرید

1

کافیست قصد کنید که وقت خود را در شمال کشور بگذرانید، آنقدر مقصد برای گردشگری پیش چشم شما ظاهر خواهد شد که نمیدانید کدام را انتخاب کنید، جنگل گیسوم که زبانزد خاص و عام است، چمستان و سیسنگان و ماسال و ماسوله و … ، شما می توانید بین اینهمه زیبایی یکی را انتخاب کنید؟

امروز ما انتخاب را برای شما آسان می کنیم، پیشنهاد ما به شما سفر به ایمالات است، یک مکان گردشگری فوق العاده که حتما برایتان جذاب خواهد بود.

اگر میخواهید آخر هفته با خریداری تور گردشگری ، خود را سرگرم کنید و به یک منطقه ی بسیار خوش آب و هوا سفر کنید، پیشنهاد ما به شما بازدید از جنگل زیبای الیمالات و دریاچه ی مسحور کننده ی آن است.

برای رفتن به این منطقه تعداد زیادی از آژانس ها تور گردشگری فعال دارند که شما میتوانید با خریداری آنها به الیمالات بروید، اگر هم قصد دارید با اتوموبیل خود به این منطقه سفر کنید، 4-5 ساعت زمان لازم دارید.

تور گردشگری به الیمالات

تور گردشگری به الیمالات

الیمالات در 8 کیلومتری نور و در مسیر جاده نور-چمستان قرار گرفته است. فاصله ی آن از جاده اصلی نور به چمستان تقریبا 3 کیلومتر است . میتوان گفت که این دریاچه در مسیر جاده ارتباطی نور به چمستان قرار گرفته است.
هنگامی که قصد رفتن به دریاچه ی الیمالات را کردید، خود را برای گذشتن از یک مسیر بسیار زیبا که درختان سر به فلک کشیده ای دارد، آماده کنید، مسیری که زیبایی اش سرعت اتوموبیل شما را کاهش داده تا بیشتر محو تماشای این طبعت بکر شوید.

الیمالات

الیمالات

بعد از عبور از دل جنگل، به در ورودی میرسید و با پارک کردن اتوموبیل و صرف 5 دقیقه پیاده روی، به دریاچه ی زیبای الیمالات خواهید رسید که آن سویش را جنگل های بسیار زیبایی فرا گرفته است.
در این منطقه شما میتوانید به قایق سواری مشغول شوید، به کافی شاپ بروید و یا در آلاچیق های دور دریاچه به استراحت بپردازید.
الیمالات را میتوان یکی از زیباترین منطقه های گردشگری در شمال کشور دانست، پس فرصت را از دست نداده و حتما برای یک سفر کوتاه مدت، این مکان را  انتخاب کنید.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. واقعا عالیه ،واقعا اون دالان درختان که میرسه به دریاچه فوق لعاده اس