بهترین بازی های اندروید ؛This is the Police

0

در میان بهترین بازی های اندروید که قرار است به زودی منتشر شوند نام یک بازی هیجان انگیز پلیسی به چشم می خورد.

بنا به گزارشات اخبار فناوری کمپانی THQ Nordic قصد دارد در فهرست بهترین بازی های اندروید بازی This Is the Police  را اضافه کند. این بازی علاوه بر پلتفرمهای اندروید برای سیستم عامل  iOS نیز منتشر خواهد شد.

بهترین بازی های اندروید ؛This is the Police

بهترین بازی های اندروید ؛This is the Police

بازی هیجان انگیز This is the Police ابتدا برای کامپیوترهای خانگی منتشر شد و پس از آن در سال 2017 نسخه ی کنسولهای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان آن هم روانه ی بازار شد. حال کمپانی THQ Nordic پس از انتشار نسخه ی کنسول نینتندو سوییچ بازی  This Is the Police قصد دارد از محبوبیت این بازی در میان علاقه مندان بهره برده و نسخه ی اندروید و آی او اس آنرا هم منتشر کند.

این بازی که قرار است به یکی از بهترین بازی های اندروید بدل شود، شما را در نقش شخصیت “جک بوید” در سمت مدیریت رئیس پلیس دهکده‌ ی فریبرگ قرار خواهد داد. از آنجایی که داستان بازی در حالت قطعات کتاب‌های کمیک دنبال می‌شود، هسته‌ی گیم ‌پلی در This Is the Police شامل موارد بسیاری از میکروکنتلرها همراه با برخی از موسیقی‌های جالب سبک جاز خواهد بود.

اما در خصوص نسخه‌ ی کنسول نینتندو سوییچ بازی   This is the Police باید گفت دارای پشتیبانی از قابلیتهای لمسی در حالت دستی این کنسول است. تا به امروز شاهد انتشار بازیهای موبایل بسیاری با حفظ خروجی قابلیتهای لمسی روی کنسول نینتندو سوویچ در کنار بهره‌گیری از مکانیزمهای کنترل سنتی بوده‌ایم؛ ساخته‌ های متفاوت دیگری نیز با قابلیتهای لمسی مانند بازی L.A Noire برای نینتندو سوییچ منتشر شده‌ا ند که عرضه‌ آنها برای پلتفرمهای موبایل می ‌تواند عالی باشد.

بدون شک با مشاهده ی نسخه ی لمسی منتشر شده از بازی This is the Police برای نینتندو سوییچ، سیستم کنترل این اثر پس از انتشار برای اندروید و آیفون نیز به‌ خوبی عمل خواهد کرد. در آخر هم باید گفت در حال‌ حاضر تاریخ مشخص و قطعی ای برای عرضه‌ ی نسخه ی گوشی موبایل بازی This is the Police اعلام نشده است. با این حال علاقه مندان باید منتظر باشند تا به زودی یکی از بهترین بازی های اندروید معرفی شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند