بطری آب هوشمند با درب شمارشگر

0

نوشیدن آب از نیاز های ضروری انسان است. همانطور که میدانید بخش اعظم بدنمان از آب تشکیل شده است. پس نوشیدن آب به سلامت بدنمان کمک زیادی میکند.

در سفر یا فعالیت های ورزشی بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به آب داریم. و داشتن یک مخزن آب سالم و کم حجم بسیار ضروری است. امروزه استفاده از بطری های آب در هر جایی بسیار مرسوم شده است. اما «بطری دات» با هر بطری دیگری فرق دارد. این بطری هوشمند نه تنها اب را در خود نگه میدارد. بلکه با سنسورهایی که بر روی درش تعبیه شده میزان آب مصرفی شما را اندازه گیری میکند.

از آنجا که اغلب ورزشکاران یادشان میرود چقدر آب نوشیده اند. و از طرفی میزان آب مصرفی در طول روز برایشان مهم است. بطری دات میتواند گزینه مناسبی برای حمل و اندازه گیری آب بشمار آید.

روش کار بطری هوشمند دات اینگونه است که؛ این بطری دربی هوشمند دارد که بر روی آن 4 نقطه وجود دارد. هر بار که بطری خالی و دوباره پر شود، یکی از چراغ های روی درپوش روشن میشود. بنابر این شما میتوانید بدون به خاطر سپردن تعداد دفعاتی که آن را پر کرده اید در پایان روز از میزان آب مصرفی خود اطلاع داشته باشید.

بطری دات

بطری دات

بدنه آن از جنس تریتان TRITAN ضدضربه ساخته شده است و حدود 600 میلی لیتر آب سالم را در خود جای می دهد.

با این خلاقیت که در بطری های دات صورت گرفته نه تنها میزان آب مصرفی قابل اندازه گیری است. بلکه به خاطر شفاف بودن بدنه بطری داخل آن نیز نمایان میشود. لازم به ذکر است که بدنه بطری ضد ضربه است و درپوش آن ضد چکه است. با خیال راحت میتوانید آن را در بین وسایل سفر یا کوه نوردی و … قرار دهید.

اشتراک:

نظرات بسته اند