بر روی زیباترین جنگل دنیا معلق بیاستید

0

پل معلق کاپیلانو

هیچ کس نمی تواند کتمان کند که تور کانادا و سفر به دل طبیعت بکر و بی نظر شهرهای مختلف آن، جز بهترین تورهای خارجی دنیا است. مهمان دوست بودن مردم این کشور، اقامت را برای گردشگران تور کانادا آسان کرده و بدون دغدغه می توان با بومیان ارتباط برقرار کرد و با آنها دل به طبیعت زد.
یکی از زیباترین و مهیج ترین جاذبه های گردشگری کانادا در شهر ونکور واقع شده است. پل کاپیلانو جز محبوب ترین جاذبه های توریستی جهان است. شما می توانید بر روی زیباترین جنگل دنیا معلق بیاستید!
اولین پل معلق کاپیلانو در سال 1889 توسط یک روستایی برای دسترسی راحت تر و ایمن به کلبه جنگلی اش، ساخته شد. از همان زمان گردشگران به عبور از بالای این دره زیبا علاقه داشتند و همین مسئله باعث شد، پل کنونی کاپیلانو، با تکنولوژی به روز و ایمن، ساخته شود. این پل در شمال شهر ونکور قرار دارد و با تاکسی می توان از مرکز شهر خود را به آنجا رساند.
این منطقه جذابیت های زیاد دیگری در کنار کاپیلانو دارد . برای مثال اضافه شدن ویژگی راه رفتن بر بالای نوک درختان، برای هیجان دوستان می تواند جالب باشد . در Treetops Adventure، شما می توانید بجای عبور از یک پل، از مجموع ای به هم پیوسته از پل های معلق که در بالاترین ارتفاع درختان است، استفاده کنید. در این بخش شما در ارتفاع 30 متری از سطح جنگل خواهید بود و می توانید شگفتی های آفرینش را از بالا نگاه کنید.
پارک توتم (Totem) مجموعه از مجسمه های دست ساز را در خود جای داده است. این مجسمه ها عادی نیستند و هر کدام بر روی بدنشان، داستانی دارند. برای بازدید از قسمت های مختلف این جنگل، تورهای کمپینگ برپا می شود و می توانید با گروه ، چند شب را در جنگل سپری کنید. مرکز خرید سوغاتی، کارهای دست ساز بومیان منطقه را می فروشد و می توان با قیمت هایی ارزان، اجناس تزیینی خوبی خرید.

 پل معلق کاپیلانو capilano

پل معلق کاپیلانو capilano

 پل معلق کاپیلانو capilano

پل معلق کاپیلانو capilano

 

اشتراک:

نظرات بسته اند