برلیانس H220 هاچ بک چینی؛ برای رقابت به بازار ایران آمده!

0

خودرو های چینی تنها گزینه برای کسانی هستند، که قصد خرید خودروی ارزان قیمت و با اپشن های متعدد دارند. با پیشرفت در صنعت خودرو سازی جهانی و قدیمی شدن امکانات خودرو هایی چون پژو 206 دیگر بازار این یار دیرین جاده های ایران هم کساد شده. و دیگر کمتر کسی به سراغ خرید این مدل پژو میرود.

با ورود خودرو های چینی در کلاس های متفاوت بازار خودرو در ایران کمی متحول شده. از شاسی بلند و کراس اوور گرفته تا خودرو های شهری همگی توسط برندهای نام آشنای چینی وارد ایران می شوند. البته قیمت خوبی هم نسبت به محصولات مشابه غربی دارند.

شاید بهترین رقیب برای پژو 206 برلیانس H220 در بازار ایران باشد. قیمت برلیانس در مقایسه با 206 با درنظر گرفتن امکانات و فناوری ساخت بسیار مناسب است.

هرچند این خودرو را نمیتوان یک خودروی لوکس دانست اما با توجه به قیمت بین 30 تا 40 میلیون از این بهتر هم نمیتوان انتظار داشت.

شرکت سایپا، پس از عرضه نسبتا موفقیت آمیز مدل H330 و H320 (نمونه هاچ بک) و عرضه ناموفق سدان H230 که یک رده پایین تر و چند میلیون تومان ارزانتر از سری H330 محسوب می شود، حالا به فکر عرضه هاچ بک این خودرو با کد H220 افتاده است.

برلیانس H220 هاچ بک

برلیانس H220 هاچ بک

شرکت برلیانس در سال ۱۹۹۲ میلادی و توسط یانگ تاسیس شد؛ محل استقرارش نیز شهر شن یانگ چین است. این شرکت تا سال ۲۰۰۲ میلادی تنها به ساخت مینی بوس اکتفا کرده بود.

در سال ۲۰۰۳ میلادی قراردادی بین این شرکت و کمپانی خودروسازی ب ام و امضاء شد، که در پی آن مقرر گردید. که تولید و فروش و پشتیبانی مدل های گوناگون ب ام و در سراسر خاک چین، به برلیانس واگذار شود.

از آن زمان تا کنون این شرکت خط تولیدی برای خودرو های سواری هم راه انداخته و در سالهای اخیر با شرکت سایپا در ایران هم همکاری داشته است.
در جدول زیر می توانید قیمت تیپ های مختلف خودرو های برلیانس را ببینید.

قیمت برلیانس

قیمت برلیانس

اشتراک:

نظرات بسته اند