برلیانس H220 محبوب دلها

0

اگر مایلید یک خودروی مدرن اما ارزان قیمت سوار بشوید، خودروهای چینی نظیر برلیانس انتخاب مناسبی هستند. مشخصات فنی برلیانس و ظاهر خودروهای این برند چینی در مقابل قیمت آنها هر شخصی را وسوسه به خرید این خودروها می کند.

خودرو برلیانس

خودرو برلیانس

برلیانس یک شرکت خودروسازی چینی است که در کارنامه ی خود همکاری با غول خودروسازی بی ام دبلیو را نیز دارد. چند سالی است که گروه خودروسازی سایپا هم همکاری خود را با برلیانس آغاز کرده است که نتیجه ی این همکاری مونتاژ خودروهای برلیانس نظیر H200 و H300 بوده است. یکی از محبوب ترین خودروهای برلیانس در سایپا مدل H220 است که توانسته در دل جوانان ایرانی جای باز کند.

معرفی برلیان H220

برلیانس H220 مدل هاچ بک خودروی برلیانس  H230 است که دارای دو مدل دنده دستی و دنده اتوماتیک است.
این خودرو به یک موتور 1.5 لیتری با 103 اسب بخار قدرت مجهز است. برلیانس H230 دارای دو ایربگ است که از نمونه ی چینی آن دو ایربگ کمتر دارد. اما این خودرو در تست تصادف نشان داده است که از ایمنی خوبی نسبت به خودروهای دیگر در این رنج قیمت برخوردار است.

مشخصات کلی برلیانس220

مشخصات کلی برلیانس220

برلیانس H220 یکی از ارزان ترین محصولات برلیانس در بازار چین است که در نمونه ی اتوماتیک به یک گیربکس دستی با کلاچ اتوماتیک مجهز شده است که اصطلاحا AMT گفته می شود. باید گفت این سیستم عملکرد جالبی در زمان رانندگی ارائه نمی دهد که از نقاط ضعف این خودرو به حساب می آید.
این مدل برلیانس یک خودروی بسیار مجهز است که از جمله امکانات خوب آن باید به ایربگ راننده وسرنشین، کامپیوتر اطلاعات سفر، سانروف برقی، شیشه بالابرهای برقی جلو و عقب، سنسور پارک دنده عقب، سیستم پیشرفته ترمز EBD+ABS، USBپورت وCD PLAYER، سیستم صوتی و تصویری مجهز به ۶ بلندگو و رادیو اشاره کرد.
قیمت برلیان H220 در مقابل این همه امکانات بسیار مناسب است و شما می توانید مدل دنده دستی را به قیمت 38 میلیون تومان و مدل اتومات آنرا به قیمت 43میلیون تومان خریداری کنید. در ادامه مشخصات کلی، فنی و ایمنی و تجهیزات برلیانس H220 را قرار می دهیم:

مشخصات کلی برلیانسH220

مشخصات کلی برلیانسH220

مشخصات فنی برلیانسH220

مشخصات فنی برلیانسH220

ایمنی و تجهیزات برلیانسH220

ایمنی و تجهیزات برلیانسH220

اشتراک:

نظرات بسته اند