برقراری تماس تلفنی در مسیر تلگرام

0

پیش از این چندین بار بحث برقراری تماس تلفنی از طریق اپلیکیشن پیام رسان تلگرام مطرح شده و این طور که آمار و نظرسنجی ها نشان می دهد، کاربران تلگرام نیز علاقه ی زیادی به استفاده از قابلیت برقراری تماس این اپلیکیشن ارتباطاتی دارند.

اما در حال حاضر تنها کاربرانی که در اروپای غربی به سر می برند، قادر به استفاده از قابلیت برقراری تماس تلفنی از طریق تلگرام هستند. این قابلیت بر پایه ی شبکه ی هوش مصنوعی راه اندازی شده است.

کاربرانی که در اروپای غربی به سر می برند، با به روز رسانی تلگرام روی پلت فرم اندروید و نیز آی او اس، می توانند از قابلیت برقراری تماس تلفنی روی خط تلگرام استفاده کنند.

تماس تلفنی از طریق تلگرام

تماس تلفنی از طریق تلگرام

تماس تلفنی روی خط تلگرام با کیفیت بالا صورت می گیرد و به صورت رمز گذاری شده ی نقطه به نقطه شکل می گیرد و این طور که مدیران تلگرام ادعا می کنند، تماس تلفنی روی خط تلگرام دارای امنیت بالایی می باشد.

همچنین طبق گفته ی مدیران تلگرام کیفیت تماس تلفنی روی خط تلگرام قابلیت تنظیم داشته و می توان کیفیت آن را کم یا زیاد کرده و به همین نسبت صرف هزینه ی اینترنت را مدیریت کرد.

تماس تلفنی از طریق تلگرام

تماس تلفنی از طریق تلگرام

به علاوه کاربران می توانند ورود تماس تلفنی از سوی یک کاربر خاص به تلگرام خود را بسته و یا هر عمل دیگری از این دست را انجام دهند.

به گفته ی مدیران تلگرام در آینده ای بسیار نزدیک کلیه ی کاربران تلگرام در سراسر جهان امکان استفاده از قابلیت برقراری تماس تلفنی از طریق تلگرام را پیدا خواهند کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند