برای خرید تور استانبول ، هتل تیلیا را انتخاب کنید.

0

اگر میخواهید یک آرامش وصف ناپذیر را در خرید تور استانبول و سفر به این شهر را تجربه کنید، هتل بسیار زیبای تیلیا رو انتخاب کنید. این هتل یک از هتلهای لوکس استانبول است و در شهر قدیمی استانبول ساخته شده است. این هتل در سال 2010 بازسازی شده است و امروز به یکی از اقامتگاه های استانبول تبدیل شده است.

خرید تور استانبول با هتل تیلیا

خرید تور استانبول با هتل تیلیا

کسانی که این هتل را رزرو میکنند میتوانند به راحتی به بسیاری از مناطق مهم شهر دسترسی پیدا کنند. هتل تیلیا با بازار بزرگ استانبول، 5 دقیقه و با محله‌ تاریخی سلطان احمد، 1 کیلومتر فاصله دارد. همچنین مسافران میتوانند با صرف 5 دقیقه پیاده روی به فروشگاه های مختلفی برسند. وسایل حمل و نقل عمومی هم تنها در 10 دقیقه ای هتل تیلیا قرار گرفته است. جاذبه های دیدنی بسیار معروف استانبول مانند کاخ توپ ‌کاپی، بازار مصری‌ها، مسجد کبود، ایاصوفیه تنها در 10 دقیقه ای با تاکسی از این هتل قرار گرفته اند.
اتاق های این هتل استاندارد هستند و همگی دارای سیستم تهویه هوای مطبوع و عایق صوتی هستند. برای دکور کردن آنها از کف پوش چوبی و دکوراسیون امروزی بهره برده شده است و همه ی آنها به اینترنت، گاوصندوق، مینی ‌بار، سشوار و گرمایش و تهویه‌ مطبوع مرکزی، حمام مدرن و تلویزیون ماهواره‌ ای مجهز شده اند.
از امکانات هتل میتوان به سونا، جکوزی، حمام بخار ترکی و خدمات ماساژ، و خدمات رسپشن 24 ساعته، خدمات پست، کپی و فکس، رستوران و بار، صرافی، روزنامه، سالن کنفرانس، اینترنت بی ‌سیم و تورهای داخل شهری ، ترانسفر فرودگاهی، امکان رزرو اتوبوس و هواپیما و رزرو بلیت کنسرت و تئاتر اشاره کرد.

هتل تیلیا

هتل تیلیا

 

هتل تیلیا استانبول

هتل تیلیا استانبول

اشتراک:

نظرات بسته اند