بحران اینبار گریبان گیر گلکسی اس 8 می شود؟

0

ایا سامسونگ اشتباه خود را تکرار کرده است؟

شاید ذکر این عنوان برای سامسونگ مناسب نباشد چرا که ذهن ها را به سمت باتری هایی که آتش می گیرد میبرد، اما اینبار به نظر می رسد سامسونگ در تنظیم رنگ گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس دچار مشکل شده و ضعیف عمل کرده است.
با این وجود که رونمایی از این محصول جدید و همچنین عرضه ی جهانی آن با تاخیر همراه بود، به نظر می رسید سامسونگ تمام تلاش خود را به کار بسته بود تا محصولی بی نقص را راهی بازار کند.
با وجود تمامی تمهیدات، طی چند روز گذشته برخی از خریداران گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در کره ی جنوبی، پس از دریافت تلفن همراه خود، نارضایتی خود را از وجود هاله قرمز رنگی در نمایشگر و تصاویر این تلفن همراه ابراز کردند.
این درحالیست که کاربران با ارسال تصاویری از صفحه نمایش گوشی های خود در شبکه های اجتماعی بر آنند تا میزان سفیدی و وجود هاله ی قرمز رنگ گلکسی اس 8 و نمونه ی پلاس خود را با یکدیگر مقایسه کنند.

 

 

هاله قرمز گلکسی اس 8

هاله قرمز گلکسی اس 8

البته سامسونگ می گوید این موضوع ارتباطی به کیفیت ساخت ندارد و از طریق منوی تنظیمات گلکسی اس 8 می توان درجه رنگ ها را به صورت دلخواه تنظیم کرد.
اما بسیاری از کاربران اظهار داشته اند که حتی پس از بهینه سازی کامل، همچنان مشکل وجود این هاله ی قرمز رنگ بر روی صفحه نمایش آنها وجود دارد.

 

هاله قرمز گلکس اس 8

هاله قرمز گلکس اس 8

البته سامسونگ وعده داده که اگر پس از تنظیمات باز هم از شدت رنگ قرمز ناراضی بودید، می توانید دستگاه را در مراکز خدمات این کمپانی تعویض نمایید.
بعضی ها عجله ی سامسوگ در تولید انبوه این تلفن همراه، دلیل به وجود آمدن این مشکل در گلکسی اس 8 است.

از سوی دیگر یکی از منابع آگاه صنعت موبایل به خبرگزاری کره ای TheKoreaHerald گفته که ” سامسونگ از فناوری رنگ قرمز عمیق برای ایجاد توازن رنگی در گلکسی اس 8 استفاده می کند، ولی به نظر می رسد آنها به خاطر تعجیل در تولید انبوه و برآورده کردن تقاضای زیاد بازار، نتوانسته اند تنظیم رنگ نهایی را به درستی انجام دهند”.
با این وجود میبایست تا عرضه ی جهانی و افزایش تعداد کاربران این تلفن همراه صبر کرد تا به نتیجه ای قاطع دست یافت که آیا سامسونگ به بحران سامسونگ گلکسی نوت 7 دچار خواهد شد یا خیر؟

اشتراک:

نظرات بسته اند