با 20 میلیون تومان ساندرو اتوماتیک سوار شوید

0

گروه صنعتی خودرو سازی سایپا از پیش فروش ساندرو استپ وی خبر داد. رنو ساندرو در دو مدل دنده دستی و اتوماتیک تولید می شود. این خودرو با همکاری نیسان و رنو پارس در ایران ساخته می شود!

بر اساس این خبر رنو ساندرو اتوماتیک در مهر ماه سال جار تحویل داده می شود. مبلغ مورد نیاز برای ثبت نام در پیش فروش رنو ساندرو اتوماتیک 20 میلیون تومان اعلام شده است.

همچنین سود مشارکت برای خریداران این خودرو 15 میلیون تومان و سود انصراف نیز 14 میلیون اعلام شده است. که در صورت خرید یا انصراف به خریداران تخصیص داده می شود.

اما در خصوص قیمت نهایی محصول گفته شده در زمان تحویل مابقی وجه مانده از مشتری گرفته می شود.

گفتنی است که این مدل خودرو با همکاری رنو پارس و نیسان پس از برجام ساخته می شود. پیش تر هم مدل معمولی ساندرو در ایران تولید و به فروش رسیده بود.
رنو ساندرو استپ وی خودرویی است که در حقیقت تنها از نظر ارتفاع آن هم به صورت جزئی و همچنین کمی از نظر ظاهری با رنو ساندرو معمولی متفاوت است اما در آغاز فروش توانست نظر بسیاری را به سوی خود جلب کند.

رنو ساندرو استپ وی

رنو ساندرو استپ وی

باربند و اختلاف ارتفاع دو ماشین کاملاً حس بلندتر بودن ارتفاع استپ وی را به شما میدهد. جلو پنجره و نوع چراغ ها نیز در مرحله بعد توجه را به خود معطوف می کند.

هاله مشکی رنگ اطراف چراغ استپ وی، خودرو را بسیار جذاب تر از ساندرویی معرفی می کند که در برابر استپ وی ناتوان و خسته به نظر می رسد. اما در مورد آیینه ها و زه های جانبی کاملاً به نوع سلیقه مشتری بستگی دارد که کدام را انتخاب کند، ساده یا رنگارنگ.

برای تشخیص ساندرو استپ وی دستی و اتوماتیک بهتر است بدانید زه جانبی، دستگیره و آینه در مدل اتوماتیک همرنگ بدنه بوده و در مدل دستی بی رنگ است که البته از لحاظ زیبایی کاملا بستگی به سلیقه خریدار دارد.

اشتراک:

نظرات بسته اند