با چند هتل زیبا و عجیب کانادا آشنا شوید(قسمت اول)

0

در دنیا که بچرخید، چه مجازی و چه در دنیای واقعی، با چیز ها و مکان های حیرت آوری رو به رو میشوید که انگار نمیتوانند وجود داشته باشند. چرا که برخی از آنها به قدری زیبا هستند که ممکن است در مخیله ی ما انسان ها نگنجند. برخی از این زیبایی ها ساخته ی دست خداوند است برخی دیگر به دست انسان های او ساخته شده اند. یکی از مواردی که به نظر میرسد انسان ها در آنها خبره شده اند، ساختن هتلها و ساختمان های غول پیکر و آسمان خراش های بسیار بلند است. در گوشه و کنار جهان، تعداد زیاید از این ساختمانها را میتوانید بیابید که بسیار حیرت انگیز هستند. به گفته ی بسیاری از مسافرانی که با خرید تور کانادا و به منظور گردشگری به این کشور سفر میکنند، چند هتل بسیار زیبا در این کشور وجود دارد که حتی ندانستن درباره ی آنها به قیمت از دست دادن بخشی از لذت های عمر است، چه رسد به تجربه ی رزرو هتل و اقامت در آنها.

مسلما تمام افراد توانایی خرید تورهای خارجی و سفر به کشورهای مختلف را ندارند، اما ما اینجاییم تا شما را با چیز ها، مکان ها و ساختمان های زیبایی که در جهان ساخته میشود آشنا کنیم. در ادامه ی مطلب، چند هتل بسیار زیبا که در کانادا ساخته شده است را به شما معرفی خواهیم کرد.

هتلهای زیبای کانادا

رزرو یک هتل خوب می توانید باعث بروز برخی از معضلات شود. هنگامی که مسافران یک سوئست را برای اقامت انتخاب میکنند، ممکن است تنها برای سر با بالش گذاشتن و استراحت کردن در آن بمانند. اما صبر کنید، مسافرانی که این هتلها را رزرو میکنند، دیگر دلشان نمیخواهد که از این اتاق ها خارج شوند. به همین دلیل است که این هتلها و اتاق های آن جز جاذبه های گردشگری کانادا محسوب میشود. به هتلهای بسیار زیبایی که در ادامه معرفی میکنیم توجه کنید ، آنگاه درخواهید یافت که منظورمان چیست.

خوابگاه زندان، اوتاوا
این هتل، یکی از بناها 150 ساله در کاناداست. دیوارهای آن از سنگ و آجر ساخته شده است و با اقامت در آن حس جست و جوگرانه ی مسافران بر انگیخته میشود و از معماری آن قطعا لذت خواهند برد. درست است که این هتل، چشم انداز فوق العاده ای ندارد و یا امکانات سوپر لوکسی در اختیار مسافران قرار نمیدهد، اما تجربه ی خوابیدن در زندان هم تجربه ای جالبیست که بدون ارتکاب به جرم، نصیب مسافران میشود.

Jail Hostel

Jail Hostel

هتلهای زیبای کانادا - Jail Hostel

هتلهای زیبای کانادا – Jail Hostel

هتل برج، آبشار نیاگارا
از جذابترین ویژگی های این هتل، چشم انداز فوق العاده ی آن به آبشار نیاگاراست. قرار گیری آن در بلندای آسمان و در نزدیکی این آبشار زیبا، چنین منظره ای را پدید آورده است.

Tower Hotel

Tower Hotel

Tower Hotel

Tower Hotel

درون یک آکواریوم بخوابید، ونکوور
این هتل بسیار جالب است، نه تخت خوابی جداگانه در اختیار مسافران قرار میدهد و نه اتاق های خصوصی. فقط مسافران میتوانند از نزدیک ترین فاصله ی ممکن ،در فضای دریایی و درون آکواریوم، به تماشای آبزیان بپردازند و در کنار یکدیگر با رختخواب بخوابند.

Sleep Inside An Aquarium

Sleep Inside An Aquarium

Sleep Inside An Aquarium

Sleep Inside An Aquarium

هتل فانوس، جزیره شاهزاده ادوارد
این هتل نیز چشم انداز بسیار زیبا وپانورامایی از جزیره و دریا دارد و مکای بسیار گرم و صمیمی برای اقامت محسوب میشود.

Lighthouse Hotel

Lighthouse Hotel

Lighthouse Hotel

Lighthouse Hotel

هتل فانتزی، ادمونتون
این هتل زیبا، دکوراسیو عجیب و غریبی دارد ،اما در کنار این عجیب و غریب بودن، بسیار صمیمی است. استفاده از گل و چوب ،و پارچه های نازک در دکوراسیون آن، فضا را دلچسب تر کرده است.

Fantasy Hotel

Fantasy Hotel

Fantasy Hotel

Fantasy Hotel

مسافرخانه جزیره فوگو، جزیره نیوفاوندلند
این مسافر خانه در کی از بکرترین نقاط ساخته شده است و برای کسانی که خواهن آرامش محض هستند بسیار مناسب است. چشم انداز فوق العاده ی آن به دریا و سکوتی آرامش بخشی که در آن حوالی حکم فرماست ، میتواند بسیار لذت بخش باشد.

Fogo Island Inn

Fogo Island Inn

هتلهای زیبای کانادا -Fogo Island Inn

هتلهای زیبای کانادا -Fogo Island Inn

اینها چند نمونه از هتلهای خوب ،زیبا و در عین حال عجیب کانادا بود که در که در مطالب آینده تعدادی دیگر را معرفی خواهیم کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند