با این چند هتل دریایی آشنا شوید

0

در سفر با تورهای گردشگری و اقامت در هتل، در لیست هتلهای منتخب، دیگر تنها از هتلهایی که بر روی خشکی ساخته میشود، نیست. فرض کنید با یک تور گردشگری برای تعطیلات قصد دارید به مکانی بروید که برای اقامت، میبایست اقدام به رزرو هتلهای شیک کنید که در زیر آب ساخته شده اند، هتلهایی که در اقیانوس، دریا و اب های زیبا قرار گرفته اند. فرض کنید که صبح ها با رایحه ی نسیم آرامش بخش اقیانوس، آبی آب و پیچ و خم قوس های امواج از خواب بیدار شوید. اگر شما هم می‌خواهید رازهای دنیای اسرارآمیز اقیانوس را کشف کنید یا تنها همراه با کوسه‌ها شامی بخورید، این هتلهای دریایی برای شما ساخته شده‌اند.

 هتل مانتا ریزورت در جزیره‌ پِمبا
این هتل زیبا، سه طبقه ی بسیار زیبا و منحصر به فردی دارد. این هتل که در جزیره پِمبا عنوان اولین هتل زیر آبی افریقا را به خود اختصاص داده است که در 13 فوتی زیر سطح دریا ساخته شده است. برای اینکه به این هتل بروید و در آن اقامت کنید میبایست سوار قایقی شده و به محل اقامت خود بروید. در این هتل زیر دریایی ،استخرهای آب گرم وجود دارد، اتاق خواب های بسیار زیبا، دلباز و شیشه ای مکانی مناسب و آرامش را برای مسافران به ارمغان می آورد. تصور کنید در اتاقی اقامت خواهد کرد در دور تا دور آن انواع مختلف ماهی های رنگارنگ چرخ می زنند، تماشای ماهی ها هنگام استراحت!

هتل مانتا ریزورت در جزیره‌ پِمبا

هتل مانتا ریزورت در جزیره‌ پِمبا

هتل هووافن فوشی در مالدیو
از زیباترین جزایری که در دنیا وجود دارد، مالدیو است. مالدیو همیشه از جذاب ترین مقاصد گردشگری بوده است. در این جزیره هتلی به نام هووافن فوشی وجود دارد که تجربه ی اقامت در زیر دریا و روی دریا را در اختیارتان قرار می دهد. آرامش دریای نیلگون و نوازش انگشتان پایتان با دریاچه مرجانی صاف و گرم و صرف غذا در مکانی فوق العاده یک سفر فوق العاده رقم میزند. این هتل اولین استخر آب گرم آهکی زیر دریا را در اختیار مسافرانش قرار میدهد.

هتل هووافن فوشی در مالدیو

هتل هووافن فوشی در مالدیو

هتل ریزورتس ورلد در سنتوسا، سنگاپور

احساس فوق‌العاده‌ی دراز کشیدن بر تخت‌هایی نرم را درحالی که دورتادور شما را پنجره‌هایی تمام‌شیشه‌ای احاطه‌ کرده است تجربه کنید، پنجره‌هایی که چشم‌اندازی ۳۶۰ درجه از دنیای زیر اقیانوس در اختیار شما می‌گذارند. سنتوسا ریزورت، استراحت‌گاهی دوطبقه است که در نزدیکی بزرگ‌ترین آکواریوم جهان قرار دارد. هنگام شب، نورافکن‌های پنجره‌های اطراف اتاق شگفتی زندگی دریایی زیر اقیانوس را نمایان می‌کنند. این کار واقعا معنایی تازه و لذت‌بخش از «خوابیدن با ماهی‌ها» به دست می‌دهد.

هتل ریزورتس ورلد در سنتوسا، سنگاپور

هتل ریزورتس ورلد در سنتوسا، سنگاپور

هتل لاورز دیپ، دریای کارائیب
همانگونه که از نام این هتل بر می اید، این هتل یک مکان مناسب برای زوج های جوان است. این هتل زیبا به زوج ها این امکان را میدهد تا در زیر امواج دریا و در اقیانوس زیبا لحظات عاشقانه ای را در کنار یکدیگر تجربه کنند. این هتل دریایی دارای اتاق های بسیار مجلل و شیکی است و بارهای کوچکی است. چشم انداز زیبا و حیرت انگیز در اختیار مسافران قرار میدهد و تجربه ای فوق العاده ای قم میزند.

هتل لاورز دیپ، دریای کارائیب

هتل لاورز دیپ، دریای کارائیب

سابسیکس در نیاما در مالدیو
سابسیکس در نیاما را میتوان اولین کلوپ شبانه‌ی زیردریایی دانست، این کلوپ در شش فوتی زیر سطح دریا ساخته شده است. در این کلوپ شما میتوانید زیر امواج زیبای اقیانوس برقصید و از تماشای خرچنگ‌ها، دلفین‌ها و ماهی‌های رنگارنگی که در آب شنا میکنند لذت ببرید.

سابسیکس در نیاما در مالدیو

سابسیکس در نیاما در مالدیو

اشتراک:

نظرات بسته اند