با این هواپیما در آرامش کامل سفر خواهید کرد

0

شاید برخی از سفرهای هوایی کمی ترسناک باشند، بلند شدن هواپیما از روی زمین، رفتن به اوج آسمان و افتادن در چاله های هوای و معلق بودن بین آسمان و زمین ، به خودی خود احساس نا امنی را به مسافر منتقل می کند.

اماجالب است بدانید که بسیاری از سازندگان هواپیما بر آنند تا هواپیماهایی بسازند که هنگام جا به جایی مسافران، احساس امنیت و همچنین آرامش تمام را به مسافران منتقل کنند.

به همین منظور، شرکتی با هدف بهبود سفرهای هوایی طرحی با نام ترانسپوز را خلق کرد تا مسافران در آرامشی کامل سفر کنند.

این هواپیمای عجیب رستوران دارد

گفتنی است که در این طرح از هواپیماهای مدرن، بخش های داخلی قابل تغییر هستند و مسافران می توانند به راحتی در راهروهای آن تردد کنند. قرار است در این هواپیما رستورانهای مختلفی وجود داشته باشد و فضاهایی برای وجود کافی شاپ نیز فراهم شود تا مسافران بتوانند به دلخواه یکی را انتخاب کنند.

نکته ی دیگری که در ارتباط با این هواپیما حائز اهمیت است وجود بخش های ماساژ درمانی  و کافی شاپ است که به حالت کوپه وار ساخته می شود.

به عنوان مثال برای هواپیمایی که در مسیر  پاریس- نیویورک تردد می کند، کوپه های مخصوص خواب ساخته می شود. اگر هواپیما مسیر خود را به سمت استانبول هم ادامه دهد، کارگران فرودگاه مدول های تختخواب شو را با کافی شاپ و میزهای تحریر عوض می کنند. به این ترتیب شرکت هواپیمایی می تواند تا حد ممکن نیازهای مشتریان خود را پاسخگو باشد.

با توجه به این امکانات منحصر به فرد، به نظر می رسد که این هواپیماهای لوکس تنها برای افراد ثروتمند کاربرد دارد، اما بنا بر گفته ی شرکت سازنده ی آن، بخش های تجاری آن نیز برای باقی مسافران ساخته خواهد شد.

هواپیمای عجیب

هواپیمای عجیب

هواپیمای عجیب

هواپیمای عجیب

هواپیمای عجیب

هواپیمای عجیب

هواپیمای عجیب

هواپیمای عجیب

اشتراک:

نظرات بسته اند