با سپهر 360 بلیت هواپیما ارزان بخرید

0

کم کم فصل سفر از راه می رسد و بسیاری از مسافران عازم شهرها و کشورهای مختلف می شوند. راه های مختلفی برای رفتن به مقاصد مختلف گردشگری وجود دارند، اتوموبیل های شخصی، اتوبوی، قطار و هواپیما!

در میان تمام این وسایل حمل و نقل، هواپیما ترسناک ترین وسیله و در عین حال بهترین و راحت ترین وسیله ی حمل و نقل عمومی برای رسیدن به مقصد است.

سفر با هواپیما نسبت به سایر وسایل حمل و نقل گران تر است. اما آیا همیشه این گونه است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر، پروازهای چارتری و بلیت چارتر هواپیما قیمت مناسب دارند و مسافران می توانند با قیمت های بهتری با هواپیما سفر کنند. اما چگونه؟

در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید، چرا که قصد داریم شما را با سپهر 360 آشنا کنیم.

سپهر 360

سپهر 360

سپهر 360 چیست؟

سپهر 360 در واقع یک واسط امن میان مردم و آژانس های هواپیمایی کشور است که شما در آن می توانید تمام پروازهای سیستمی و چارتری را در خود جای داده تا بتوانید برای مقصد سفرتان ارزان ترین و بهترین بلیت هواپیمای ممکن را پیدا کنید.

علاوه بر این باید بگوییم که سپهر 360 مرجعی امن و مطمئن برای آژانس های هواپیمایی کشور نیز است، به گونه ای که کارمندان آژانس ها با توجه به اطلاعات نمایش داده شده در این سایت (و البته وبسایت های مشابه) نرخ بلیت های خود را قیمت گذاری می کنند.

سپهر 360

سپهر 360

در ارتباط با این واسط امن باید بگوییم که سپهر 360 هیچ دخالتی در فروش بلیت ندارد، بلکه تنها ابزاری برای جست و جوی حرفه ای و پیشرفته را فراهم می کند که شما بتوانید به راحتی بلیت هواپیما به مقصد مورد نظرتان را با قیمت مناسب پیدا کنید. برای پیدا کردن بلیت هواپیما، شما می توانید از سه طریق وب سایت، اپلیکیشن iOS و اندروید اقدام کنید.

ر هر سه حالت شما می توانید مبدا، مقصد و زمان سفر خود را به راحتی تعیین کنید تا سپهر 360 به سرعت پروازهای مطابق به خواست شما را لیست کند و شما با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، یکی را انتخاب و خریداری کنید.

بعد از آنکه اطلاعات را در سیستم ثیت کردید، سپر 360 اطلاعات کامل پرواز اعم از قیمت بلیت هر پرواز، تاریخ سفر، مدت زمان سفر، میزان توقف بین مسیر (برای پروازهای خارجی)، مدل هواپیما، شماره پرواز و آژانس هواپیمایی مربوطه را در اختیارتان قرار می دهد. حال نویت شما است که انتخاب کنید.

مانند بسیاری از وب سایت های فروش کالا و خدمات، شما میتوانید با فیلتر کردن اولویت های خود، انتخاب ها را محدود کنید تا با حجم و تعداد زیاد پروازها، سردر گم نشوید.

تا کنون سرویس های زیادی در این زمینه فعالیت داشته اند، اما ما به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید بلیت هواپیمای چارتری، سپهر 360 را امتحان کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند