با تور بلغارستان از شهر بالچیک دیدن کنید

0

اگر با تور بلغارستان مسافر این کشور اروپایی شدید جاذبه های گردشگری بدیع انتظار شما گردشگران را می کشند.سواحل زیبا،جنگلهای بکر،کلیساهای تاریخی و بناهای کهن و بسیاری جاذبه های دیگر کشور بلغارستان را برای گردشگران از سراسر دنیا جذاب و دوست داشتنی کرده اند. با گرم شدن هوا استقبال از تور بلغارستان به دلیل سواحل آفتابی مجهز است،اما تنها سواحل دلیل جذب گردشگران نیستند،این کشور مملو از جاذبه های گردشگری است که گردشگران را به این کشور اروپایی می کشاند.

تور بلغارستان شهر توریستی بالچیک

تور بلغارستان شهر توریستی بالچیک

یکی از شهرهای توریستی بلغارستان شهر ساحلی بالچیک(Balchik) در شمال ساحل دریای سیاه است که با سواحل زیبا و جاذبه های تاریخی از گردشگران پذیرایی می کند.این شهر زیبا در استان دوبریچ بلغارستان در 42کیلومتری شمال شرق وارنا واقع شده است که قدمتی برای قرن 5ام پیش از میلاد دارد.زیباییهای این شهر ساحلی به گونه ای است که به اقامتگاه ییلاقی ملکه ی فقید رومانی یعنی ملکه ماریا بدل شده است.شما هم با تور بلغارستان از جاذبه های بدیع این شهر زیبا دیدن کنید.
اولین جاذبه ای شهر همان عمارت ملکه ماریا است که ترکیبی است از معماری سبکهای شرقی و اروپائی، با بوستانهای جذاب با بیش از 600 گونه ی گیاهان نادر و کمیاب در سراسر جهان.گردشگران شهر بالچیک حتما به بازدید این عمارت باشکوه می روند.

تور بلغارستان شهر توریستی بالچیک

تور بلغارستان شهر توریستی بالچیک

جاذبه ی بعدی شهر زیبای کالیاکرا (kaliakra)  در 20 کیلومتری کشور رومانی است که دیدنی ترین جاذبه ی آن دماغه ی کالیاکرا و خرابه های به جا مانده از قرون وسطی و موزه ی تاریخی شهر است.
دماغه ی کالیاکرا شامل یک ساحل سنگی با ارتفاع ٢٠٠ متر در دریای سیاه است که نامش برگرفته از دختری مسیحی به همین نام است در جریان حمله ی مسلمانان عثمانی به این منطقه حاضر به تغییر دین خود نشد و ناچارخود را از بالای این دماغه به دریا انداخت. بناهای دختر چهل ساله و کلیسای سنت نیکولای از بناهای دیدنی دماغه کالیاکرا هستند.متاسفانه در سال 1901 به دلیل زلزله ای شدید اکثر بناهای این منطقه مانند کلیسا و حمام رومی بطور کامل تخریب شدند که تنها خرابه هایی برای بازدید عموم باقی مانده اند. همچنین در موزه ای اشیا کشف شده از منطقه در معرض دید عموم قرار دارد.
یکی دیگر از جاذبه هایی که در این شهر می توانید شاهد باشید نمایش متنوع و بی نظیر رقص روی آتش با پاهای برهنه روی ذغال سرخ است.

تور بلغارستان شهر توریستی بالچیک

تور بلغارستان شهر توریستی بالچیک

اشتراک:

نظرات بسته اند