جزایر نه گانه استانبول با خرید تور ترکیه استانبول پاییز

0

یکی از خوبی های سفر به استانبول این است که شما می توانید از شهری دیدن کنید که در نقطه نقطه آن جاذبه گردشگری و توریستی برای تماشا وجود دارد. فرقی هم ندارد که شما به طبیعت گردی علاقه دارید یا به سایت های تاریخی و موزه ها. استانبول یک پکیج کامل از توریست اترکشن ها(Tourist Attractions) است. مسافرانی که برای رزرو تور ترکیه استانبول پاییز برنامه ریزی می کنند، می توانند از یکی از جاذبه های طبیعی شهر استانبول مجمع الجزایر نه گانه هستند.

جزایر نه گانه استانبول

جزایر نه گانه استانبول

 

جزایر نه گانه استانبول کجاست؟

در اطراف استانبول مجموعه ای از جزایر نه گانه وجود دارد که به جزایر شاهزادگان نیز معروف است که همیشه یکی از پرطرفدارترین مناطق برای گردشگری برای تورهای استانبول بوده است. در دوران بیزانس این جزایر محل تعبید شاهزادگان بوده و همین باعث شده نام این جزایر به تعداد شاهزادگان تعبیدی آن زمان، نامگذاری شود. امروزه این مکان با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب و هم چنین کلبه های چوبی ای که متعلق به قرن 19 می باشند ، به عنوان جای مناسبی برای گذراندن تعطیلات در روزهای گرم تابستان شناخته می شوند و خیلی ها آن را هاوایی ، ترکیه می دانند.

بزرگترین این نه جزیره، جزیره بویوک آدا می باشد که در آن می توان با کالسکه کل جزیره را دید و ساعاتی در سواحل این منطقه به استراحت و حمام آفتاب پرداخت.
از جزایر دیگر معروف این مجمع الجزایر می توان به صدف ، کنیالی ، بورگاز و هی بلی آدا اشاره کرد. برای رفتن به این جزایر باید از کشتی های مخصوص در سواحل بخش اروپایی استانبول استفاده کرد. در فصل تابستان اتوبوسهای دریایی از منطقه کاتاباش نیز شما را به این جزایر انتقال خواهند داد.

جزایر نه گانه استانبول

جزایر نه گانه استانبول

جزایر نه گانه استانبول

جزایر نه گانه استانبول

جزایر نه گانه استانبول

جزایر نه گانه استانبول

اشتراک:

نظرات بسته اند