با اپلیکیشن Moment Pro Camera تصاویری حرفه ای ثبت کنید

0

اپلیکیشن های دوربین برای گوشی های همراه می توانند قابلیت های بیشتری از دوربین را در اختیار کاربران بگذارند. یکی از معروفترین برنامه های جانبی دوربین اندروید و iOS اپلیکیشن Moment Pro Camera است.

این برنامه از بیشترین توان دوربین برای خلق بهترین تصاویر استفاده می کند. بهترین خصوصیت مومنت بدون شک گرفتن تصاویر RAW است.

در تصاویر JPEG به دلیل فشردگی نرم افزاری بسیاری از جزئیات عکس از دست می روند و به همین خاطر تصاویر RAW که هیچ گونه دستکاری در آن ها انجام نمی شود، کیفیت بسیار بالاتری دارند. مومنت امکانی برایتان فراهم کرده که با فشردن یک دکمه به سرعت بین JPEG و RAW جابجا شوید. نسخه iOS اپلیکیشن حتی دستتان را باز تر هم گذاشته و از فرمت TIFF هم پشتیبانی به عمل می آورد که فرمت رایجی برای تهیه پرینت از عکس ها به حساب می آید.

برای دانلود نسخه اندروید و iOS اپلیکیشن Moment Pro Camera کلیک کنید

اپلیکیشن Moment Pro Camera

اپلیکیشن Moment Pro Camera

روی دوربین موبایل ها نمی توان لنز استفاده کرد، اما مومنت این محدودیت را هم با طراحی افکت های دیجیتالی از میان برداشته. از تنظیمات عکاسی می توانید حالت های مختلفی برای لنز مثل لنز تله و لنز ماکرو و … را انتخاب کنید که هر کدام برای موقعیت متفاوتی کاربرد دارند.

تنظیم اکسپوژر و میزان روشنایی تصویر، هیستوگرام زنده برای رنگ و تعیین نقاط طلایی برای عکاسی هم جزو امکانات خوبی هستند که مومنت به شما ارائه می کند.

با توجه به این که نسخه اندروید بعد از iOS منتشر شده و زمان زیادی هم از این انتشار نمی گذرد، توسعه دهندگان این اپ وعده داده اند که با آپدیت های بعدی اختلاف نسخه اندروید و آیفون تا حد زیادی جبران می شود.

بنابراین تا آن روز برای رعایت عدالت، نسخه اندروید در حال حاضر با قیمت دو دلار به فروش می رسد و این در حالیست که کاربران آیفون های اپل برای خرید نسخه کامل اپ باید سه دلار بپردازند.

اگر دوست دارید که از نهایت قدرت دوربین موبایل تان بهره ببرید و تسلط بیشتری روی عکاسی داشته باشید، اپلیکیشن Moment – Pro Camera می تواند گزینه ایده آلی باشد.

توجه داشته باشید که نسخه اندروید اپلیکیشن Moment Pro Camera فقط با دستگاه هایی که اندروید 7 به بالا رویشان نصب شده سازگاری دارد.

اشتراک:

نظرات بسته اند