با اعتیاد سنج شبکه های اجتماعی آشنا شوید

0

همه ی ما به نوعی نسبت به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اعتیاد پیدا کرده ایم. این اعتیاد تا حدی است که به دانلود یکی دوتا اپلیکیشن پیام رسان و استفاده از چند شبکه و سایت اجتماعی قانع نمی شویم و وسوسه می شویم هر بار که برنامه یا سایت جدیدی وارد بازارمی شود آنرا هم داشته باشیم. حال اگر اقدام به دانلود و نصب موبوگرام نکرده اید خیلی سریع آنرا هم روی گوشی موبایل خود نصب کنید تا با یک تلگرام مجهز تر آشنا بشوید.
اپلیکیشن موبوگرام یک اپلیکیشن پیام رسان مبتنی بر تلگرام است که توسط تیم برنامه نویستی هانیستا طراحی و توسعه یافته است. گروه برنامه نویستی هانیستا متشکل از جمعی از برنامه نویسان جوان خوش ذوق ایرانی است که در سال  1393 با هدف تامین اپلیکیشنهای مورد نیاز کاربران گوشیهای موبایل هوشمند راه اندازی شد. از جمله اپلیکیشنهای توسعه یافته توسط گروه هانیستا باید به موبوگرام، مخاطب خاص تلگرام و اعتیاد سنج تلگرام، لاین و… اشاره کرد.

اعتیاد سنج تلگرام، لاین و...

اعتیاد سنج تلگرام، لاین و…

اعتیاد سنج تلگرام، لاین و … یک برنامه ی بسیار کاربردی است که گروه هانیستا برای گوشیهای موبایل اندرویدی طراحی و ارائه کرده است. دانلود این برنامه کاملا رایگان است که می توانید از بازار دانلود بکنید.
با نصب برنامه ی اعتیاد سنج می توانید از میزان ساعاتی که در اپلیکیشنهای پیام رسان مانند تلگرام و لاین سپری کرده اید اطلاع پیدا کرده و کمی شرمنده شده و این زمان را البته اگر بهتان بر بخورد مدیریت بکنید. درواقع با نصب این برنامه میزان استفاده ی شما از هر یک از ۱۰ شبکه ی اجتماعی ای که در گوشی نصب دارید با بالاترین دقت ممکن محاسبه شده و به شما نمایش داده می شود. به عنوان مثال کل حضور شما در تلگرام را از لحظه ای که سرویس برنامه فعال شده، با دقت ثانیه محاسبه می کند.
همچنین این برنامه بر اساس یه سری از استانداردها، میزان اعتیاد شما به شبکه های اجتماعی را محاسبه کرده و در ۵ سطح “پایین”، “متوسط”، “اخطار”، “معتاد” و “خطرناک” تقسیم بندی می کند. برای دسترسی به این آمار باید حداقل 24 ساعت از نصب و راه اندازی سرویس بر روی گوشی اندرویدی شما گذشته باشد.

از امکانات این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

محاسبه میزان اعتیاد به شبکه های اجتماعی
محاسبه کل حضور در شبکه های اجتماعی
محاسبه حضور روزانه (ساعت در روز)
پشتیبانی از وایبر، واتس اپ، لاین، فیس بوک، اینستاگرام، تانگو، توییتر، گوگل پلاس، بی تاک و تلگرام
محاسبه آمار حضور در هر یک از برنامه های ذکر شده
امکان به اشتراک گذاری میزان اعتیاد، کل حضور و حضور روزانه
امکان به اشتراک گذاری آمار
امکان حذف و ریسیت کردن تمامی آمار با یک کلیک
طراحی متریال
پشتیبانی از تمامی نسخه های اندروید ۲٫۳ به بالا

دسترسیهای برنامه نیز موارد زیر است:

بازیابی برنامه‎های در حال اجرا
اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
مشاهدهٔ اتصالات شبکه
دسترسی کامل به اینترنت
ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
خواندن کارت حافظه

اشتراک:

نظرات بسته اند