در بالی تجربه ی قایق سواری را از دست ندهید

0

قایق سواری در تور جزیره بالی یک تفریح فوق العاده جذاب و هیجان انگیز است که به هیچ وجه نباید از دست بدهید. مگر این که شما از آن دسته افرادی باشید که از آب و جریان آن ترس داشته و قایق سواری به جای این که برایتان لذت بخش باشد، موجب وحشت و هراستان گردد.

در این صورت توصیه می کنیم تنها به عنوان تماشاچی حضور پیدا کرده و قید قایق سواری در بالی را بزنید.

رودخانه هایی که در حین قایق سواری در جزیره ی بالی طی می کنید، مسیرهای پرپیچ و خمی داشته که با عبور از هر پیچ و خم آن هیجان جدیدی را پشت سر می گذارید.

قایق سواری در بالی

قایق سواری در بالی

در بعضی نقاط کمی بالا رفته و همان طور که همیشه هر بالا رفتنی، پایین آمدنی در پی دارد؛ باز به سمت پایین سرازیر می شود و حتما حدس می زنید که قایق رانی به سمت سرازیری تا چه حد هیجان انگیز و پرتپش می تواند باشد.

معمولا تور قایق سواری بالی در رودخانه ی ایونگ صورت گرفته و همیشه تعدادی قایق را می بینید که در طول این رودخانه با چندین توریست شاد و سرزنده در حال حرکت هستند.

هیجانی بیشتر در روخانه ی تلانگا واجا

روخانه ی تلانگا واجا در قسمت شرقی جزیره ی بالی اما جایی ست برای آن عده ای که ترجیح می دهند هیجان بیشتری را تجربه کرده و از پستی و بلندی های پر فراز و نشیب تری عبور کنند.

تجربه ی قایق سواری در رودخانه ی تلانگا واجا به راستی کمی مهارت و حرفه ای بودن می طلبد، برای همین پیش از سوار شدن به قایق هایی که در مسیر این رودخانه به حرکت درمی آیند معمولا برای چند ساعت تحت آموزش هایی قرار گرفته و برای شرکت در هیجانی بی سابقه آماده می شوید.

برای خرید تور بالی نوروز 97 به آدرس زیر مراجعه کنید:

اشتراک:

نظرات بسته اند