بازی فیفا 17 و برخی تغییرات

0

دوستداران و علاقنمدان به بازی فیفا 17 شاهد پیشرفت و تحول این بازی نسبت به فیفا 16 هستند. برخی از پیشرفت ها به شرح زیر است:

در فیفا 17 مسابقات فیزیکی تر از قبل خواهند بود؛ شما می توانید با به کار بردن خلاقیت خود و همکاری هوش مصنوعی بازی، فیزیک، دریبل، دفاع و موقعیت سازی های جدیدی را تجربه نمائید. فرصت کافی را برای جای گیری مناسب هم تیمی ها با توانایی بالاتر و مانور 360 درجه در کنترل توپ فراهم کنید. برای ایجاد حس واقعی تر فوتبال به بازیکن علاوه بر این فیزیک و انیمیشن های برخورد های بازیکنان در سراسر زمین، از واکنش های دروازه بان و تکل های خشن گرفته تا درگیری های نفر به نفر و حفظ توپ روی هوا، القا خواهد کرد.

در فیفا 17 به کمک سیستم هوش مصنوعی فعال جدید، هر بازیکن توانایی آنالیز وضعیت و پیش بینی عملکرد هم تیمی هایش را داشته و با دیدگاه هوشمندانه نسبت به محیط، به دنبال فرصت مناسب برای حمله خواهد گشت. وقتی پا به توپ هستید سایر بازیکنان می توانند تشخیص دهند آیا می توانید پاسی سالم ارسال کنید یا خیر؛ برای پیش برد اهداف مربی هم تیمی های باهوش تر به همکاری بهتر با دیگران پرداخته و در عین حال با فریب دادن حریف به موقعیت سازی دست بزنند.

تحول فیفا 17

باز نویسی دوباره ضربات ایستگاهی، یکی از مهم ترین تغییرات و واضح ترین آنها است. با امکانات جدید حین شوت ایستگاهی پشت محوطه، شما حتی می توانید با بیرون پا به توپ قوس دهید. سیستم های کرنر، پرتاب دست و پنالتی ها نیز به کلی از نو نوشته شده است.

حال شما می توانید با ضربات کرنر که دارای سیستم هدف دهی کاملا جدیدی است که می توانید به بهترین شوت های تمام کننده در طول تاریخ فیفا دست یابید. از روی نقطه پنالتی نیز باید با کنترل جای گیری مناسب مهاجم برای ضربه زدن به توپ، تعیین سرعت توپ و حرکت به سمت دروازه برای گل زدن تلاش کنید؛ موردی که شما نیازمند کمی تمرین بیشتر خواهید بود.

تمرکز زیاد الکترونیک آرتز روی یکی از بخش های کاملا جدید، بخش روایت داستانی The Journey است. در بازی فیفا 17 برای اولین بار در تاریخ بازی های فوتبالی، می توانید توانایی های داستان پردازی EA Sports را بسنجید.

فیفا 17

فیفا 17

برخورداری فیفا 17 از لایسنس های کامل و بسیار و با ارائه بیش از 40 لیگ رسمی جهان و 47 تیم ملی، یکتایی اش را در نوع خود حفظ کرده است. اما از ویژگی های خاص نسخه قبل، حضور تیم های ملی فوتبال بانوان بود. این در حالی است که مدیران EA Sports در طی نمایش های فیفا 17 هیچ سخنی از فوتبال بانوان به میان نیاوردند و حتی در نسخه دموی بازی از هیچ یک از تیم های بانوان خبری نبود.

بی تردید می توان گفت که FIFA 17 کامل ترین و بهترین فیفای تاریخ خواهد بود. این ویژگی های جدید یاد شده، به نظر ناکافیست؛ توانایی های موتور جدید فراست بایت بسیار فراتر از این هاست و انتظارات زیادی از آن هست. دموی بازی تجربه بسیار خوبی به ارمغان آورد و در نسخه نهایی توانایی هایی با کیفیت و لذت در اختیار می گذارد.

منتظر بالا رفتن تب فوتبال با نسخه نهایی فیفا 17باشید. می توانید قواعد خودتان را در زمین مسابقه داشته باشید.

فیفا 17

فیفا 17

اشتراک:

نظرات بسته اند