قابلیت جدید اینستاگرام، بازنشر پست در استوری اینستاگرام

2

ساعاتی پیش اینستاگرام قابلیت جدیدی به عوان باز نشر پست ها را از مرحله ی آزمایشی خارج کرد و اکنون این قابلیت در اختیار عموم قرار گرفت. اکنون کاربران اینستاگرام می توانند پست های اینستاگرام خود را در استوری خود باز نشر کنند و روی آن پست هر آن چه که دوست دارند روی آن بنویستند و یا از استیکرهای دلخواهشان استفاده کنند.

باز نشر پست ها در استوری اینستاگرام

باز نشر پست ها در استوری اینستاگرام

به این منظور باید روی آیکون هواپیما که هنگام ارسال پست به دایرکت دوستان انجام می دهید، کلیک کنید. سپس گزینه ای با عنوان Create a story with this post ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن می توانید پست مربوطه را در استوری خود باز نشر کنید.
علاوه بر این می توانید ابعاد پست ها را تغییر داده، آن ها را بچرخانید و استیکر روی آن قرار دهید.
بعد از بازنشر پست، نام کاربری که پست را گذاشته نیز در پایین استوری نمایش داده می‌شود. البته اینستاگرام برای آنکه حریم شخصی افراد حفظ شود، ویژگی جدیدی نیز در نظر گرفته است که به کمک آن محدودیت هایی اعمال می شود. این قابلیت تنها روی اکانت‌های عمومی کاربرد داشته و اگر نمی‌خواهید دوستان‌تان پست‌های شما را استوری کنند، کافیست آن را غیر فعال کنید.
البته هنوز هم ممکن است این قابلیت برای تعدادی از کاربران فعال نشده باشد که البته این موضوع مدت زیادی طول نخواهد کشید و برای تمامی افراد فعال خواهد شد.

اشتراک:

2 دیدگاه

  1. این قابلیتش خیلی خوبه، من بارها خواستم این کارو کن مجبو بودم اسکرین شات بگیرم