باحال ترین جاهای دیدنی در تهران

0

تنها یک ماه به تعطیلات نوروز مانده است و بسیاری از افراد با خرید تورهای گردشگری نوروز 96 یا با وسیله ی نقلیه ی خود عازم تهران، این شهر شلوغ که در تعطیلات کمتر در آن ازدحام دیده میشود، میتواند مقصد گردشگری فوق العاده ای باشد. حال اگر شما در این تعطیلات قصد سفر به تهران را دارید، حتما از این مکان ها دیدن کنید:

برترین جاذبه های گردشگری تهران

گرچه تهران بیشتر برای پاساژهای معروفش طرفدار دارد، مجموعه گسترده ای از جاذبه های گردشگری ایران در استان تهران قرار دارد. اگر با تور گردشگری یک یا دو روزه به تهران می آیید، بهتر است با بهترین جاهای دیدنی آن آشنا شوید.

پارک ژوراسیک تهران

پارک ژوراسیک تهران

پارک ژوراسیک تهران

تا قبل از افتتاح این پارک، دایناسورها تنها در لابلای صفحات کتاب های درسی و علمی بود ولی اکنون پارک ژوراسیک، محلی آموزشی برای آگاهی از زندگی حیات ماقبل تاریخی ، خانه ای برای دایناسورهای قول پیکر و جایی شاد و مفرح برای گذراندن چند ساعت است.

گنبد مینا

گنبد مینا

گنبد مینا

در گنبد مینا می توانید به کهکشان راه شیری وارد شوید. مشتری را ببینید و مدار مریخ را رصد کنید. آسمان نما یا پلانتاریوم گنبد مینا به شما این اجازه را می دهد تا سفری رویایی به فضا داشته باشید.

پل طبیعت

پل طبیعت

پل طبیعت

راه رفتن میان آسمان و زمین را با پل طبیعت باید تجربه کرد. این پل، فقط مخصوص عابران پیاده است و از روی آن می توان نمای بسیار زیبای شهر تهران را تماشا کرد. همچنین می توانید از رستوران ها و مجموعه های تفریحی که روی این پل عظیم جثه ساخته شده، استفاده کنید.

عمارت مسعودیه

عمارت مسعودیه

عمارت مسعودیه

نوبتی هم باشد، نوبت یکی از زیباترین جاذبه های تاریخی گردشگری تهران است. عمارت مسعودیه بنایی بجای مانده از دوران قاجار است که در میدان بهارستان تهران قرار دارد. این عمارت یادگار خوبی از معماری اسلامی و قجر است و برای علاقمندان به تاریخ، جای تماشایی خواهد بود.

بام تهران

بام تهران

بام تهران

بام تهران هم کوهنوردی دارد و هم پیاده روی و در کنار آن مجموعه ای متنوع از سرگرمی های مفرح. این منطقه که بلندترین نقطه ولنجک است، شمار ا به چالش روپ جامپینگ یا پرش با طناب از ارتفاع زیاد، دعوت می کند.

باغ خزندگان زیما

باغ خزندگان زیما

باغ خزندگان زیما

زیما اولین پارک خزندگان در ایران بحساب می آید. پارکی گلخانه ای مانند که در پارک آب و آتش است. در این پارک انواع خزندگان کنار یکدیگر جمع شده اند و شما می توانید هر کدام را که دوست دارید، لمس کنید.

دلفیناریوم برج میلاد

دلفیناریوم برج میلاد

دلفیناریوم برج میلاد

پارک دلفین ها تنها در کیش نیست. برج میلاد تهران محیطی شاد را با دلفین های بازیگوش و باهوشش برایتان رقم خواهد زد. بازدید از برج میلاد می تواند یک روز کامل تان را پر کند.

اشتراک:

نظرات بسته اند