این هتل شناور است

0

برای اینکه اقامت در یک هتل جذاب شود چه چیزهایی لازم است ؟ تخفیف هتل ، طراحی و یا خدمات؟ مسلما هر یک از این فاکتورهای میتواند به عنصری مهم برای جذب یک گردشگری و مجاب کردن او به رزرو هتل تبدیل شود . اصلا چرا برای اقامت به یک هتل میرویم؟ سفر میکنیم تا از آن حال و هوای همیشگی و روزمرگیمان خلاص شویم، از تنش ها به دور شویم و در جایی که کمی با خانه تفاوت دارد اقامت کنیم و حال و هوای خود را عوض کنیم . گاهی پیش می آید که در هتلهایی میمانیم که شباهت بسیاری به همان خانه ی خودمان دارد ، درست است که آسایش را همانند خانه ی خود خواهیم داشت، اما فضا همان فضاست و چیزی متفاوت نیست . اما این موضوع در همه جا صدق نمیکند بعضا طراحی هایی برای سازه ها و ساختمان ها انجام میشود که بسیار حیرت انگیز است . هتلها و ساختمان هایی که بسیار متفاوت اند، ویژگی های خاصی دارند ، چشم انداز های متفاوتی دارند و چیزی فراتر از تنها یک جای خواب در اختیار مسافران قرار میدهند . در ادامه ی مطلب قصد داریم هتلی را معرفی کنیم که شناور است ، هتلی که نمونی آن نادر است ، هتلی که به مسافران این امکان را میدهد تا اتاق خود را از منطقه ای روی آب به منطقه ای دیگر ببرند. برای آشنایی بیشتر با این هتل در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید .

معرفی هتل : هتل شناور

این هتل طراحی منحصر به فردی دارد  قابلیت این را دارد تا روی آب شناور باشد . این هتل شناور از دو بخش متفاوت  تشکیل شده است که این دو بخش به بخش ساختمان مرکزی و واحدهای آپارتمانی مجزا تقسیم میشوند . هنگامی میخواهید از بخش مرکزی که شامل پذیرش، رستوران، سالن گردهمایی ، فضای اداری کارکنان و یک کافی شاپ می باشد، عبور کنید ، به مسیرهایی که به سوئیتهای مستقل ختم می شود، خواهید رسید. هر کدام از سوئیت آپارتمان ها ،به صورت مستقل طراحی شده،طوری که می تواند از بخش اصلی جدا شده و به صورت مستقل در آب هدایت شود. این یک مزیت است ، چرا که مسافرانی که این هتل را برای اقامت انتخاب میکنند این حق را دارند تا اتاق خود را به هر جا که دوست دارند هدایت کنند و در آن مکان به استراحت بپردازند.

هر یک از سوئیت آپارتمانها شامل یک سالن، آشپزخانه، حمام، یک اتاق بزرگ با فضای ذخیره سازی و فضای خواب (واقع شده در بالای سالن) می باشند. این سوئیتها،با امکان تبدیل شدن سالن به دواتاق خواب ،ظرفیت ۲ تا ۴ نفر را دارا هستند.همچنین دسترسی آسان به آب برای شنا کردن، غواصی، ماهیگیری و حمام آفتاب نیز برای استفاده کنندگان مهیا است.

ایده اصلی این هتل شناور، که قابلیت جدا شدن سوئیتهای آپارتمانی آن می باشد،امکان بیشتر لذت بردن مهمانان از سفر خود با قرار گرفتن در منظری زیبا از طبیعت اطراف را فراهم می کند.به همین دلیل فرم انتخابی برای این سوئیتها ،غیر معمول و دارای پنجره هایی بزرگ در قسمت جلویی می باشد،پنجره هایی که نام “قابی از طبیعت ” را به خود اختصاص داده اند.

هتل شناور

هتل شناور

هتل شناور

هتل شناور

اشتراک:

نظرات بسته اند