این ربات متن موزیک مورد نظرتان را پیدا می کند

0

به نظر میرسد که قابلیت های تلگرام مخصوصا ربات های آن روز به روز چنان افزایش میابد که شاید خطری برای گوگل به شمار آید. ربات های تلگرامی امروز به ابزار مهم، سریع و آسانی تبدیل شده اند که کاربران را از جست و جو های مداوم رهایی می دهد و به نیازها به سرعت پاسخ میدهد.
در ادامه مطلب به معرفی رباتی خواهیم پرداخت که متن ترانه مورد علاقه شما را در اختیارتان قرار می دهد.

 

LyricsMusicBot

LyricsMusicBot

 

با LyricsMusicBot آشنا شوید

 
دیگر زمان آن رسیده است که از جست و جوی متن آهنگ مورد علاقه ی خود در گوگل دست بکشید، چرا که ربات مذکور این قابلیت را دارد که در سریعترین زمان ممکن، متن موزیک مورد علاقه تان را پیدا کند و برایتان بفرستد.
برای دسترسی به این ربات، کافیست آیدی LyricsMusicBot@ را جست و جو کنید. سپس صفحه ای برای شما باز می شود. با باز شدن صفحه، start/ را لمس کنید تا ربات فعال شده و اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهد.
برای آنکه متن ترانه مورد علاقه ی خود را دریافت کنید، تنها کافیست نام ترانه را وارد کنید. سپس این ربات فهرستی از موزیک هایی که با این نام ثبت شده اند را برای شما به نمایش در می آورد. در مرحله بعد باید آهنگ مورد نظر خود را پیدا نموده و روی آن ضربه بزنید.
در کسری از ثانیه ربات متن ترانه را برای شما ارسال می کند. همچنین شما به وسیله ی لینک اشتراک گذاری که این ربات در اختیارتان قرار می دهد، می توانید آن را برای دوستان خود نیز ارسال کنید. چنانچه ترانه ی مورد نظر در فهرست وجود نداشت، با اشاره بر گزینه ی صفحه بعد، سایر فهرست ها را نیز ببنید.
از قابلیت دیگر این ربات این است که شما با فرستادن نام خواننده ی مورد علاقه ی خود، می توانید فهرستی از آهنگ هایی که از وی منتشر شده است را مشاهده کنید. در این صورت شما قادر خواهید بود با لمس ترانه ی مورد علاقه ،متن آن را دریافت کنید. خوشبختانه ربات LyricsMusicBot از موزیک های ایرانی و خارجی پشتیبانی می کند و از این لحاظ یک منبع کامل و غنی به شمار می رود.

اشتراک:

نظرات بسته اند