این دو بهترین جایگزین تلگرام هستند

1

مدتیست که برای تلگرام و شبکه ی اجتماعی اینستاگرام اختلالاتی ایجاد شده است که دسترسی کاربران به این دو اپلیکیشن محدود شده است. لذا بسیاری از افراد به دنبال جایگزین تلگرام هستند تا بتوانند همانند قبل با دوستان و آشنایان خود در ارتباط باشند.

نزدیک ترین و بهترین نرم افزارهای جایگزین تلگرام

دو نرم افزار ” سروش ” و ” آی گپ ” گزینه هایی مشابه به تلگرام هستند که می توانند این نیاز را مرتفع کنند.
با مختل شدن نرم افزار تلگرام، کوچ کاربران تلگرام نیز آغاز شد. گفتنیست که نرم افزارهای مختلفی مانند «ویسپی»، « بی بی ام»، «واتس اپ»، «سروش»، «آی گپ» و چندی دیگر می توانند برای برقراری ارتباط کاربران مورد استفاده قرار گیرند. اما بررسی و تجربیات کاربران نشان می دهد که دو نرم افزار سروش و آی گپ می توانند گزینه های نزدیک تری به تلگرام باشند.

آی گپ، جایگزین تلگرام

آی گپ، جایگزین تلگرام

به عنوان مثال کاربران می توانند در این دو نرم افزار کانال بسازند، در گروه های کوچک و بزرگ عضو شوند، تماس صوتی برقرار کنند، پیام صوتی ارسال کند، فایل تصویری و … ارسال کنند.

 

سروش، جایگزین تلگرام

سروش، جایگزین تلگرام

همچنین گفتنیست که از این دو نرم افزار، ” آی گپ” از نظر گرافیکی بسیار بیشتر از نرم افزار سروش به تلگرام شباهت دارد و زم به کاربران تلگرام می توانند به راحتی با آن کار کنند. لازم به ذکر است که آی گپ نسخه وب و دسکتاپ نیز دارد.
شما می توانید نرم افزار ها را از کافه بازار و پلی استور دانلود کنید و همانند تلگرام، پس از وارد کردن شماره تلفن همراه و ارسال کد تائید، وارد برنامه شده و از آن ها استفاده کنید.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. روزبه قیاسی در

    گفتن که از جمعه تلگرام رفع فیلتر می شه. خدا کنه واقعا این اتفاق بیفته بدون تلگرام مردیم.