این دستگاه لایک و فلوور اینستاگرام را افزایش می دهد

0

مدت هاست که فضای مجازی بستری را فراهم کرده است تا بدان وسیله آنهایی که تمایل به کسب اعتبار دارند با افزایش لایک و فالوور های خود به این آرزو جامه ی عمل بپوشانند. بسیاری از افراد نیز اقدام به خرید لایک و فالوورهای جعلی در دنیای مجازی نموده اند.

 

کار این دستگاه فروش لایک و فالوور اینستاگرام است

کار این دستگاه فروش لایک و فالوور اینستاگرام است

اما اکنون خبرهای منتشر شده از یک کمپانی روسی حاکی از آن است که دستگاه هایی به نام snatap در شخرهای مختلف در این کشور نصب شده است که به شکل خودکار در ازای دریافت مبلغی لایک و دنبتل کنندگان را افزایش می دهد.

جالب است بدانید این دستگاه در ازای دریافت مبلغ ناچیزی 0.89 دلار  تعداد  یکصد لایک بیشتر را برای تصاویر آپلود شده شما در اینستاگرام تضمین می کند. همچنین علاقه مندان به داشتن دنبال کننده های بیشتر در ازای پرداخت دو برابر این مبلغ میتوانند تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را ۱۰۰ تا اضافه کنند.

کار این دستگاه فروش لایک و فالوور اینستاگرام است

کار این دستگاه فروش لایک و فالوور اینستاگرام است

البته گفتنیست که این دستگاه علاوه بر فروش خودکار لایک و فالوور در اینستاگرام میتواند خدمات دیگری مانند گرفتن تصاویر سلفی و پرینت عکس های اینستاگرام را نیز انجام دهد. جالب است بدانید که همچنین این دستگاه میتواند لایک ها و دنبال کنندگان تقلبی VK (شبکه اجتماعی محبوب در روسیه) را هم به فروش برساند.

ناگفته نماند که دستگاه های مذکور هم اکنون در شهرهای مختلف روسیه نصب شده است و به علاقه مندان سرویس دهی میکند. البته کمپانی سازنده مدعی شده که به زودی دیگر کشورهای اروپایی هم شاهد حضور این دستگاه ها خواهند بود

اشتراک:

نظرات بسته اند