وزیر ارتباطات: اینترنت غیر حجمی ۳۰ درصد ارزان تر است

3

اولین باری که صحبت از تغییر تعرفه های اینترنت شد، در دولت قبلی بود و هنوز وزیر جدید اطلاعات و فناوری ارتباطات در سمت فعلی خود فعالیت نمیکرد.

پیشتر هم این طرح تا مرحله اجرا پیش رفت اما با اعتراض شدید کاربران روبرو شد و گویا پس از تجدید نظری دیگر اینک این طرح با قدرتی بیشتر بازگشته است.

محمد جواد آذری جهرمی در پاسخ به اعتراض کاربران در مورد تعرفه نامحدود اینترنت گفته است. اینترنت غیر حجمی 30 درصد ارزانتر از گذشته خواهد بود.

صبح امروز محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات پستی در اینستاگرام منتشر کرد و تعرفه ی جدید اینترنت را بر مبنای غیر حجمی اعلام کرد و در همین راستا با انتقاداتی از سوی کاربران روبه رو شد؛ به طوری که در نهایت جهرمی ناچار به دادن پاسخ به انتقادات کاربران شد.

اینترنت نامحدود

اینترنت نامحدود

وی در رابطه با هزینه ی اینترنت غیر حجمی اعلام کرد:

در قیاس با تعرفه ی قبلی، حداقل حدود ۳۰ درصد کاهش هزینه با اجرای این طرح برای کاربران پیش بینی می شود. اطمینان داشته باشید که حتی با وجود مفهوم مصرف منصفانه بیش از ۸۰ درصد، کاربران دیگر نیازی به خرید حجم یا پرداخت هزینه اضافه نخواهند داشت.

وی تأکید کرد که سرعت خریداری شده باید به وسیله شرکت ها تضمین شود و اشتراک بین تعداد زیاد کاربر در اینجا معنا ندارد. آذری جهرمی از کاربران درخواست کرد صبور باشند تا شرکت ها طر ح های خود را ارائه کنند. وی اطمینان خاطر داد که دیدگاه های جمع زیادی از مصرف کنندگان لحاظ شده است.

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. درسا کوچولو در

    یعنی چی؟!یعنی اینترنت ارزون تر میشه؟غیر حجمی یعنی چی؟

  2. الان من از ایرانسل 512 نامحدود رو می خرم ماهی 64 تومن. یعنی از ماه بعد این قیمت 30 درصد ارزون می شه؟ اگه بشه که واقعا خبر خیلی خوبی هستش.

  3. ترلان خورا در

    ما حتی خط تلفن هم نداریم. می گن خطتا پره. یعنی توی مرکز شهر خونه گرفتیم ولی خط تلفن بهمون نمی دن