ایجاد خطوط موازی در نمایشگر اپل واچ 3

1

همانطور که پیش تر گفتیم جدیدترین نسل اپل واچ از LTE پشتیبانی می کند و برای استفاده از آن دیگر نیازی به تلفن هوشمند نیست. این خود تحولی در دنیای ساعت های هوشمند اپل است اما گویا این نسخه سوم از اپل واچ مشکلاتی نیز دارد که باید رفع گردد.

یکی از مشکلاتی که کاربران اپل واچ نسخه 3 گزارش کرده اند ظهور خطوطی موازی در نمایشگر این محصول است. اپل نیز خود بروز چنین مشکلی را تایید کرده است.

طبق گزارش کاربران اپل واچ سری ۳ اس در لبه نمایشگر این محصول خطوط موازی ایجاد می شود که پس از بررسی کمپانی اپل این مشکل را تایید کرده است.

یکی از تدابیری که اپل برای رفع این مشکل اندیشیده استفاده کاربران از گارانتی محصول است. این کمپانی بدون اعلام رسمی این معضل با ارسال نامه ای به مراکز خدماتی مجاز و «جنیوس بارها» از آنها خواسته است که این مشکل را تحت گارانتی یک ساله و به صورت رایگان برای مشتریان رفع کنند.

گفتنی است ساعت های هوشمند سری 3 این کمپانی در دو مدل GPS و LTE تولید شده اند اما در نامه اپل به سری LTE اشاره ای نشده است، بنابرین به نظر می رسد در این مدل از نمایشگرهای متفاوتی استفاده شده است.

مشکلات اپل واچ

مشکلات اپل واچ

کارکنان مراکز خدماتی اپل برای تائید وجود خطوط موازی باید چندبار روی لبه های ساعت دست کشیده و روی نمایشگر «ها» کنند.

اگرچه کمپانی سازنده دلیل این مشکل را شرح نداده اما باتوجه به این دستورالعمل، می توان حدس زد که ظاهر شدن خطوط به تجمع رطوبت در زیر نمایشگر مربوط می شود.

اگرچه سیاست رسمی اپل هنگام وقوع چنین مسائلی مسکوت ماندن در برابر شایعات است، با این حال سایت های معتبری مثل «مک رومرز» به نامه ارسال شده از طرف کمپانی ساکن کوپرتینو دسترسی پیدا کرده اند.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. مونا عباسی در

    دقت کردین جدیدا هر چی میز نن یه گیری توش داره و کلا محصول جدیدی بی مساله نمیاد بیرون؟