اپل واچ در راه تسخیر دنیا

0

روز به روز به سال 2020 نزدیک میشویم و طبق پیش بینی های انجام شده جهان را گجت های پوشیدنی چون اپل واچ و کفش های هوشمند، فرا خواهد گرفت.

هنوز 2 سال به زمان مورد اشاره کارشناسان فناوری برای فراگیری گجت های پوشیدنی مانده، اما از الان میزان نفوذ این ابزار کاملا مشهود است.

حدود سه ماه پیش بود که مدیر عامل غول فناوری اپل در رویداد رونمایی از محصولات جدید اعلام کرد که اپل واچ توانسته از قویترین کمپانی های ساعت سازی پیشی بگیرد. این روند نشان میدهد که تا چه حد فناوری توانسته بر سنت پیروز شود!

کمپانی اپل معمولا آمار زیادی در مورد میزان نفوذ محصولاتش ارائه نمیدهد. مگر آنکه یکی از شرکت های مرتبط یا وابسته آماری را در اختیار کارشناسان فناوری بگذارد.

این بار یکی از تامین کننده های SiP (برد اصلی) اپل واچ به نام «گروه مهندسی نیمه هادی پیشرفته» (ASE)، اعلام کرده است که سود تامین کننده های این دستگاه در ماه گذشته نسبت به سال قبل 23.89 درصد افزایش یافته است.

اپل واج

اپل واج روندی صعودی را در فروش پیش گرفته

بر این اساس محبوبیت اپل واچ تا حد زیادی رشد داشته و به همین دلیل فروش آن روز به روز بیشتر می شود، برای مثال فروش این گجت ها در تعطیلات سال جاری میلادی نسبت به سال گذشته احتمالا 20 درصد بیشتر خواهد شد.

بر طبق شواهد موجود کارشناسان عقیده دارند در سال 2018 اپل واچ حدود 33 درصد خواهد داشت و رکورد شکنی میکند.

گفتنی است کمپانی ساکن کوپرتینو میزان فروش اپل واچ را همراه با گجت هایی از قبیل اپل تی وی، ایرپاد و آیپاد در گروهی تحت عنوان محصولات دیگر اعلام می کند و به همین خاطر میزان فروش دقیق آنها مشخص نیست.

اشتراک:

نظرات بسته اند