اپل واچ جدید در گجت مه نیمه شب

1

بیش از دو ماه از رونمایی اپل واچ جدید یعنی اپل واچ سری 3 می گذرد که همچنان خبر موفقیت این ساعت هوشمند در بازار تکنولوژی به گوش می رسد. موفقیت این محصول سبب شد تا کمپانی اپل از نسخه ی ویژه ی اپل واچ سری 3 مجهز به LTE رونمایی کند.

اپل واچ جدید با کفش جدید نایکی همراه می شود

اپل طی همکاری با کمپانی معروف نایکی، یک گجت پوشیدنی با نام Midnight Fog  یعنی مه نیمه شب را معرفی کرده است که با  کفشهای ورزشی Air VaporMax  نایکی همگام سازی شده است.

اپل واچ جدید و کفش جدید نایکی

اپل واچ جدید و کفش جدید نایکی

این اپل واچ جدید با قابلیت پشتیبانی از اپلیکیشن Nike+ Run Club  مجهز به امکاناتی نظیر ارتباط کاربر با انجمن کاربران نایکی، مربی دیجیتالی، قابلیتهای انگیزشی و غیره شده است.
لازم به ذکر است گچت پوشیدنی Midnight Fog اولین همکاری نایکی و اپل نیست و این دو شرکت بزرگ و موفق پیشتر با ارائه ی ساعت های Apple Watch+ Nike و  NikeLab با یکدیگر همکاری داشتند. این محصول فوق العاده نسخه محدودی از اپل واچ سری 2 به شمار می رفت.
گفتنی است بین این نسخه ویژه و مدل معمولی اپل واچ سری 3 از نظر مشخصات فنی تفاوتی وجود ندارد، با این حال مدل نایکی از طرح های ساعت خاصی بهره برده و اپلیکیشن Nike+ Run Club را نیز اجرا می کند.
این ساعت هوشمند با قیمت 400 دلار از طریق وب سایت نایکی و فروشگاههای فیزیکی در دسترس خریداران است و کفشهای جدید نایکی هم از سوم آذر وارد بازار می شوند.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. بنیامین خان در

    جفتشون خیلی لاکچرین وقتی با هم همکاری کنن چه شود!